PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z prawidłowym podpieciem domeny.



diablowgw
21-08-2010, 17:14
Witam,

Już półtora roku temu zacząłem zgłębiec tajniki Joomla od niedawna mam wersję 1.5 i mam pewien problem. Otóż oto prawdziwy adres mojej strony www.tvwegrow.xaa.pl ale skorzystałem z darmowej domeny orgs.pl i obecnie adresem strony jest www.wegrowtv.orgs.pl i mam problem z właściwym podpięciem domeny.
Jak widzicie na stronie po prawej stronie jest moduł " Podziel się na..." i gdy kliknie się w dowolną ikonkę np.NK czyli śledzik linkiem dodawanym do danego serwisu nie jest www.wegrowtv.orgs.pl/.... tylko www.tvwegrow.xaa.pl . Czy da się coś z tym zrobić ?
I drugie pytanie też związane z domeną w co by sie nie kliknęło w menu adres się nie zmienia jest ten sam nie dodaje np. www.wegrowtv.xaa.pl/......... tylko jest sam adres. Jest na to jakaś rada ?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

moje
21-08-2010, 17:57
Trochę to dziwne, ze dla takiego profilu witryny korzystasz jakiś darmowych domen, zamiast kupić pelekę (.pl) ale tefałkę (.tv)

Musisz, zamiast tego adresu z xaa podpiąć do konta ten adres z orgs.

Konto www też masz darmowe?

diablowgw
21-08-2010, 18:13
Korzystamy z orgs.pl ponieważ pl ktoś wykupił lub chciał zamówić i teraz musi zejść z giełdy domena tv jak na obecny stan rzeczy jest dla nas za droga.
Co do serwera nie jest płatny jest to serwer xaa.pl opłacamy co miesiąc i nie narzekamy.

moje
21-08-2010, 18:22
Ktoś wykupił kilka wariantów - wegrowtv, tvwegrow, wegrow-tv, tv-wegrow, wegrowitv, itvwegrow, wegtow-itv, itv-wegrow?

Jak już napisałem wcześniej, musisz zamiast domeny z xaa podpiąć tą z orgs w panelu Twoje konta www.

diablowgw
21-08-2010, 18:27
Ktoś wykupił kilka wariantów - wegrowtv, tvwegrow, wegrow-tv, tv-wegrow, wegrowitv, itvwegrow, wegtow-itv, itv-wegrow?

Te warianty : tvwegrow, wegrow-tv, tv-wegrow, wegrowitv, itvwegrow, wegtow-itv, itv-wegrow odpadają ponieważ nie są zgodne z nazwą. Jedyną zgodną jest wegrowtv.pl i na nią poczekamy aż zejdzie z giełdy a do tego czasu muszę coś zrobić z tą domeną. Dodawałem domenę w panelu konta www ale jakoś zmiany nie widzę :/

moje
21-08-2010, 18:34
To napisz do firmy, od której kupiłeś hosting, powinni Ci powiedzieć co i jak.

diablowgw
21-08-2010, 18:36
Ok dzięki za pomoc:)