PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją modułu i komponetów



sebek1_24
09-09-2006, 12:41
Witam, problem polega na braku możliwości wczytania i zainstalowania modułów i komponętów choć w ustawieniach serwera obsługuje on bibliotekę zlib. Nie instaluje on zaruwno z komputera pakietu jak i z serwera. Informacja pojawia się : INSTALACJA NOWEGO KOMPONĘTU BŁĄD! " Nie można utworzyć katalogu"/home/cyberkom/domains/cyberkom.info/public_html/mir/components/com_ezstore/" lub ze brakuje pliku xml ale on jest. Prosze o pomoc w instalacji:confused:

zwiastun
09-09-2006, 17:51
Nie sądzisz chyba, że jesteś pierwszy z takim problemem. Przeszukaj forum.

sebek1_24
09-09-2006, 18:44
Czytałem ale odpowiedzi sa malo wyczerpujace

zwiastun
09-09-2006, 21:05
Odpowiedzi w tej mierze na 100% wyczerpują temat.
Przykro mi, ale właśnie dzięki praktykom, do jakich dołączyleś swoim postem - zakładaniem kolejnych wątków na ten sam temat - trudno je być może znaleźć w jednym miejscu. I kolejna odpowiedź - pełna lub niepełna - niczego w tej mierze nie zmieni. Pozostaje Ci poczytać forum, a jeśli coś jest niejasne, niezrozumiałę, to wówczas pytaj. Stwierdzenie "wyczerpujace" lub "niewyczerpujące", niestety, nic w Twoim przypadku, nie znaczy, bo nie mówi, co dla Ciebie niejasne albo niezrozumiałe.

sebek1_24
09-09-2006, 21:27
Był mój to pierwszy post na ten temat, a jeżeli chodzi o twoje odpowiedzi nie tylko na moje pytania to jak masz udawać takiego mądrego to lepiej nic nie pisz bo może ty w tej dziedzinie jesteś doby a winnej do …… Wiec jak i tak twoje wypowiedzi nic nie znaczą ( nie pomagają) to lepiej nic pisz. Pozdrawiam