PDA

Zobacz pełną wersję : Ustawienia podstrony bloga sekcji / kategorii a strona atykułu



andrzej61
23-08-2010, 10:08
:zagubiony: Normalnie po instalacji Joomli plus demo jest tak, że można sobie ustawić na podstronie bloga sekcji / kategorii żeby nie było nazwy autora, dat, ikonek drukowania itp i żeby dawało to bardziej zwarty układ: tytuł i introtext. Natomiast już sam artykuł można ustawić żeby miał te dane na podstronie fulltext. Jeżeli w adminie w zakładce "Artykuły" wejdziemy w ustawienia to globalnie ustawimy to, co będzie na podstronach fulltext artykułów. Natomiast w pozycjach menu gdzie są linki do blogów sekcji / kategorii, tam są ustawienia i można ustawić żeby nie było dat, autora itp.
I w początkowym stanie gdzie jest nowa Joomla i demo, to się zgadza. Ale demo trzeba wyrzucić, zrobić sekcje i kategorie i podpiąć je do menu. I utworzyłem specjalne menu: "Sekcje i kategorie Joomli" żeby były wejścia do tych podstron. Ale tu już jest problem. Pomimo że w zakładce "Artykuły" w ustawieniach dam globalnie żeby na fulltext było nazwa autora itp, to fulltext wyświetla mi tak jak są ustawione blogi w pozycjach menu. Ignoruje mi te ustawienia z zakładki "Artykuły". W czym rzecz? Przeoczyłem coś? Czy to jakoś źle działa? Teraz mam fulltext bez daty, autora i na blogu też tak. A jak dam żeby na fulltext był autor i data, to na blogu też się tak robi. :wystraszony: