PDA

Zobacz pełną wersję : AkoComment - ciekawa usterka



Finwe
09-09-2006, 15:37
Nie wiem jak wam, ale mnie po zainstalowaniu tego komponentu i opublikowaniu odpowiedniego mambota, część tekstu wyświtlała się na biało, a więc była niewidoczna na białym tle serwisu. Zorientowałem się przypadkiem. Chodzi o instrukcję "Dodaj komentarz" (czego nie wolno publikować) nad okienkiem z bb kodami i formularzem.
Musiałem zmodyfikować jeden z plików komponentu. Zajęło mi pół godziny poszukanie właściwego, ale udało się.

Chodzi o plik akocommentbot.php (/mambots/content/akocommentbot.php), linie 391 i 393. Trzeba zmodyfikować obie linie tak, aby wyglądały one:

$akoinputforum .= "<tr><td colspan='2' class='sectiontableheader'><font color=black>"._AKOCOMMENT_WRITECOMMENT."</font></td></tr>";

$akoinputforum .= "<tr><td colspan='2' class='sectiontableheader'><font color=black>"._AKOCOMMENT_WRITEPOLICY."</font></td></tr>";

Po prostu dodałem <font color=black> i zadziałało.

Dziwne, że nikt tego dotąd nie napisał, a może błąd pojawia się tylko czasami?

sogo
09-09-2006, 15:54
a może winien css Twojej templatki?
pozdr.

Finwe
09-09-2006, 16:56
Całkiem możliwe, choć wszystko inne działa bez zarzutu, jeśli chodzi o wyświetlanie tekstu w dodawanych komponentach. Tak czy inaczej, może komuś się ta wskazówka przyda.

Sova
09-09-2006, 17:42
Sprawdź - zmień templatkę na chwilę i przetestuj. Dowiesz się czy to wina szablonu.