PDA

Zobacz pełną wersję : rozszerzenie



rajcer
23-08-2010, 21:56
mam pytanie potrzebuję rozszerzenia w stylu wirtuamart, tylko żebym sam mógł sobie ustawiać co chcę wstawić (np żebym mógł wybrać pole cena - i nazwę cena zamienić na inną i wstawić tam dowolną wartość) czy może znacie coś takiego lub coś zbliżonego przy małej ingerencji w kod.

Chodzi mi np o bazę hoteli gdzie tylko chcę wstawić adres, telefon, fax, e-mail i www, stworzyłem sobie taki szablon ręcznie, ale to mi zajmuje dużo czasu kopiowanie i wklejanie trochę lipa więc jak ktoś zna coś takiego uniwersalnego to proszę o odpowiedź.

seba.adm
23-08-2010, 22:02
Wystarczyło skorzystać z wyszukiwarki forum. Nie raz już było o SOBI2 i możliwościach jakie daje.

pyziak
23-08-2010, 22:21
Nie bardzo wiem o co CI chodzi bo VirtueMart to sklep -- wiec..... Jeżeli chodzi o prezentacje Hoteli i proste definiowanie pól to Ja użyłbym K2

rajcer
24-08-2010, 10:33
Korzystam z K2 tylko tam nie widziałem takich opcji jak w VirtueMart czyli np cena i wpisuję cenę ustalam w jakiej jest walucie.

Po prostu sam zrobiłem sobie tabelkę korzystając z edytora html, którą później kopiuję do kolejnych wiadomości, jest to najprostsza metoda ale strasznie dużo zajmuje czasu, a zastanawiałem się nad tym czy da się jakoś zautomatyzować ten proces.

Seba.adm dzięki za informację popatrzę na SOBI

pyziak
24-08-2010, 13:27
Oczywiście K2 to nie sklep, brak opcji do kupowania, ale zdefiniować sobie pole o nazwie Cena to żadem problem.