PDA

Zobacz pełną wersję : Problem po nieudanej instalacji galerii



maksimus
25-08-2010, 13:58
Próbowałem zainstalować jakiś czas temu moduł galerii do mojej Joomli 1.5. Po nieudanej instalacji pozostała mi taka przypadłość: po każdej zapisanej modyfikacji np. artykułu w panelu administracyjnym na stronie www do drugiego kolejnego odświeżenia pojawia mi się poniższy komunikat:

Warning: file_put_contents() failed to open stream: Permission denied in /home/gpp/www/libraries/joomla/utilities/compat/php50x.php on line 66

pomoże ktoś koledzy ? :zagubiony:

moje
25-08-2010, 14:05
Polecam przypomnieć sobie część A regulaminu. Bo narazie to niewiele wiemy, polecam też w zapleczu zajrzeć do pomocy, skopiować wszystko co tam jest i wkleić tutaj.


... pomoże ktoś ...
Tutaj Śląsk ;)

maksimus
25-08-2010, 14:47
OK, Postaram się o więcej szczegółów, żeby nie zanudzać, próby instalacji galerii przeprowadziłem jeszcze przed wakacjami, minęło trochę czasu w związku z tym że miałem problemy z zainstalowaniem jakiejkolwiek próbowałem kilka tych najpopularniejszych , po nieudanych próbach odinstalowałem to co pozostało. Linka do strony mogę podać z tym, że tak jak wspominałem błąd występuje każdorazowo po zmianie czegokolwiek w panelu administracyjnym na stronie głównej. Kolejne odświeżenie powoduje znikcięcie komunikatu (gabinety.gda.pl)

PHP uruchomione w: FreeBSD taniusio.pl 6.4-RELEASE-p7 FreeBSD 6.4-RELEASE-p7 #2: Wed Oct 7 12:24:00 CEST 2009 root@power-01.alpha.pl:/usr/obj/usr/src/sys/POWER-03 i386 Wersja bazy danych: 5.0.51a-log Kodowanie połączenia MySQL: utf8_general_ci Wersja PHP: 4.4.5 Serwer WWW: Apache/2.2.3 (FreeBSD) DAV/2 PHP/4.4.5 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.3 OpenSSL/0.9.7e-p1 PHP działa na: apache2handler Wersja Joomla!: Joomla! 1.5.12 Stable [ Wojmamni Ama Woi ] 01-July-2009 02:00 GMT Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.2.8) Gecko/20100722 Firefox/3.6.8 ( .NET CLR 3.5.30729)
Tryb bezpieczny: Włączone Ustawienie open_basedir: Brak Wyświetlaj informacje o błędach: Włączone Krótkie znaczniki: Włączone Wczytywanie plików: Włączone Magiczne cytaty: Włączone Rejestracja zmiennych globalnych: Włączone Buforowanie kodu wynikowego: Wyłączone Ścieżka zapisu sesji: /tmp Automatyczne uruchomienie sesji: 0 Obsługa XML: Tak Obsługa Zlib: Tak Funkcje nieaktywne: exec,shell_exec,popen,passthru,system Aktywne rozszerzenie Mbstring: Tak Zmiana kodowania znaków (ICONV) - możliwa: Tak Edytor WYSIWYG: Editor - No Editor
Prawa do katalogów wszystkich wymienionych - Zapisywalny

moje
25-08-2010, 18:34
Pobierz mov'AMP i na nim sprawdź czy jest tak samo.