PDA

Zobacz pełną wersję : czy joomla potrafi coś takiego ???



duffi87
25-08-2010, 21:28
Witam

czy joomla potrafi coś takiego ??? :
- katalog firm aby był na x stronkach identyczny tzn jedna baza danych tak zeby raz dodane pokazało sie na x stronkach
- ogłoszenia abny były na x stronkach identyczny tzn jedna baza danych ak zeby raz dodane pokazało sie na x stronkach
- artykuły aby były na x stronkach identyczny tzn jedna baza danych ak zeby raz dodane pokazało sie na x stronkach
- oraz rejestracja użytkowników. czyli zarejestruje sie na jednym a i kliku innych loguje sie pod tym sammym loginem.

prosze o odp i ewentulanie jakich komponentu użyc , modułow itd
dzieki za pomoc

a_m
25-08-2010, 21:31
czy możesz ten bełkot przełożyć na sensowne pytania?

zwiastun
25-08-2010, 21:32
Możesz napisać to raz jeszcze nieco inaczej bo nie wiadomo o co chodzi

kurtz
26-08-2010, 07:33
chodzi o to, że raz wprowadzone dane będą agregowane na innych stronach w modułach / komponentach funkcjonalnych ?

NIE ! jest pewien zakres danych, które za pomoca odpowiednich komponentów mogą być agregowane w innym serwisie uruchomionym z joomla!, ale dotyczy to modułów i komponentów joomla! - nie komponentów / modułów stron trzecich.

mogę ci zrobić coś takiego nie na joomla!, a w środowisku dedykowanym. jeden panel administracyjny, jedna baza danych, zarządzanie wieloma stronami w oddzielnych domenach ( nie mylić z sub - domenami ).

duffi87
26-08-2010, 07:35
Wiec chciałbym otworzyc pare portali regionalnych i zastanawiam sie czy na joomli moge to zrobić. Chce stworzyc katalog firm ogłoszenia i aktualnosci tak aby dodac np na 1 stronce a było to pokazane na innych ( automatycznie ) , nie wiem jak to inaczej wytłumczyc. Również chciałbym aby jak ktos sie zarejestruje na jdenej stronce to mógł logowac sie na pozostałych na tym samym loginie bez kolejnych rejestracji.

mam nadzieje ze wytłumaczyłem logicznie :)
pozdrawiam

kurtz
26-08-2010, 07:45
i logicznie odpowiedziano post wyżej ...