PDA

Zobacz pełną wersję : Gotowy styl-problem z rozwijanym menu



tomason
26-08-2010, 13:51
Witam,

Mam problem z szablonem z tej strony http://www.themza.com/joomla/flight-simulator-template.html, a mianowicie z rozwijanym menu. Chodzi mi o to że moją strone dostosowałem już do tego szablonu jednak przy najechaniu na kategorie "Home" pojawia się rozwijane menu i odnośnik do jakiejś firmy która zajmuje się projektowaniem stron i chciałbym to usunąć czy jest na to jakis sposob? Wydaje mi się że przejrzałem wszystkie pliki CSS tego szablonu i nigdzie nie mogłem znaleźć fragmentu kodu odpowiedzialnego za to. Proszę gorąco o pomoc.

Pozdrawiam

Robster
26-08-2010, 13:55
W DEMO tego szablonu pod pozycją HOME nic się nie kryje, dlatego ciężko będzie w prosty sposób odpowiedzieć na twoje pytanie. Jeśli możesz podaj link do swojej strony, jeśli nie masz takiej możliwości to spróbuj zwyczajnie usunąć tą pozycję w panelu administracyjnym bo zamieszczony przez ciebie opis wskazuje, że jest to po prostu subelement menu.

tomason
26-08-2010, 14:16
Chodzi mi o to samo co ma miejsce w DEMO w zakladce "Joomla!Overiew". A w panelu administracyjnym nie moge nic takiego znaleźć.

a_m
26-08-2010, 14:19
przejrzyj plik functions.php templatki tam powinien być zapis $items->_items[500]

tomason
26-08-2010, 14:30
Mam ten zapis. Co mam z nim zrobić? Sory za zapewne banalne dla was pytania ale jestem totalnym nowicjuszem w tej materii :)

Edit:

Skasowalem ten zapis i wszystko dziala. Dzieki wielkie Wam za odpowiedz.

Pozdrawiam