PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Jomsocial



diablowgw
26-08-2010, 21:50
Witam,

nie wiem czy dobry dział wybrałem ale może jest ok.
Ostatnio zainstalowałem JomSocial na swojej stroni i problem mam taki nie mogę tego właściwie skonfigurować z nie wiem bazą danych?
Otóż jak próbuję sie zalogować po przez moduł Jomsocial to transportuje mnie do strony z logowaniem i wyświetla sie komunikat "Musisz sie najpierw zalogować"
A z kolei jak chcę się wylogować klikając w przycisk Wyloguj w module Jomsocial wyskakuje błąd "Musisz się najpierw zalogować"

Kombinowałem i nie wiem co robić.


PS
Jeśli nie wiecie co się mogło stać to chociaż napiszcie jak usunąć z modułu link "wyloguj" bo opracowałem metodę że moduł logowania Jomsocial jest tylko dla zarejestrowanych i loguje sie przez normalny moduł logowania Joomla i po zalogowaniu wyświetla sie moduł Jomsocjal już jako zalogowany ale nadal przycisk "wyloguj" nie działa poprawnie.

mjmartino
27-08-2010, 08:52
Zgłoś bład supportowi JomSocial w końcu zapłaciłeś więc wymagaj ;)
Moduł logowania w JomSocial ma mieć poziom dostępu powszechny..
I do logowania używamy tylko wówczas JomSocial a nie standardowego modułu....

PeFik
27-08-2010, 14:14
dziwne ale choć jomsocial mam od wersji 1.2, nie spotkałem się z tym problemem, oczywiście zakładając że do logowania używam albo modułu mod_hellome - albo tego wbudowanego w komponent.

diablowgw
31-08-2010, 10:32
A jak można po prostu usunąć ten odnośnik Wyloguj ? bo szukałem w plikach tego modułu ale nigdzie nie znalazłem ani login out ani wyloguj .

PeFik
31-08-2010, 18:53
podaj linka do strony ... ułatwisz sobie życie.

---------- Post dodany o 18:53 ---------- Poprzedni post był o 18:52 ----------

nie ma odnośnika wyloguj to jest przycisk z frazą z tłumaczeniem, więc ew. w tłumaczeniu usuń słowo 'Wyloguj' i zostaw puste

diablowgw
01-09-2010, 17:53
To link stary www.tvwegrow.xaa.pl (http://www.tvwegrow.xaa.pl) domena pl już wykupiona zeby nie było ale ten moduł logowania trochę psuje mi nastrój :(
Dodam że moduł logowania jest w tej chwili widoczny tylko po zarejestrowaniu ponieważ nie działał prawidłowo i korzystam z innego modułu logowania po zalogowaniu pojawia sie menu użytkownika


OK DZIĘKI ZNALAZŁEM TO W TYM TŁUMACZENIU JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ

tlewap
01-09-2010, 21:20
takie rozwiązanie to nie rozwiązanie problemu.
Sprawdź czy nie masz przypadkiem jakiegoś linka zawierającego "option=com_user" lub podobnego ustawionego na poziom dostępuj "rejestrowany"