PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z bannerem



My$z@
10-09-2006, 11:11
Witam
Kolejny problem jaki napotkałem to jest taki, że na stronie www.allbet.netiro.pl jak jest banner "livesports.pl" w miejscu banner to na prawo od niego pojawia się czarny kwadrat flashowski. W bannerach go napewno nie ma. Ktoś ma pomysł jak go usunąć?

Dylek
10-09-2006, 11:38
Chyba musisz zmodyfikowac templatke i podsunac wyzej prawa kolumne. Nie wiem czy na forum przypadkiem ktos juz nie pisal o tym...

My$z@
11-09-2006, 10:41
Szukałem na forum i nie ma takiego czegoś.
Może mógłby mi ktoś pomóc co, gdzie poprawić aby się pozbyc tego czarnego prostokąta obok bannera.
Dzięki

zwiastun
11-09-2006, 15:15
Nie szukaj na forum, bo nie znadziesz. To miejsce na pewno nie jest w szablonie puste, tylko Ty tam nic nie umieściłeś. Zobacz sobie w witryna=>Szata graficzna=>Pozycje modułłów co tam jest za pozycja i umieść w niej moduły, któe masz umieszczone nizej

My$z@
11-09-2006, 18:14
No dobra tylko że jak wchodze do: Witryna-->szblony-->pozycja modułów to mam tylko takie coś: http://img151.imageshack.us/img151/230/1fi5.th.jpg (http://img151.imageshack.us/my.php?image=1fi5.jpg)
Dodam jeszcze że pokazuje mi to jako plik flash, nigdzie nie ma w folderze templatki pliku z takim rozszerzeniem zwiazanym z flashem.
Co radzicie?

zwiastun
11-09-2006, 19:05
Nie gniewaj się, ale radzimy przede wszystkim porozglądać się po menu administratora, przeczytać np. poradnik Pierwsze kroki, i w ogóle zorientować się w tym, za co się wziąłeś.

1. Z pamięci skierowałem Cię akurat niedokładnie w to miejsce, w które zamierzałem. Ale gdybyś choć trochę pomyślał, to w menu Witryna [Site] masz jeszcze opcję Podgląd [Preview], a w niej podgląd pozycji modułów
2. Jak sądzisz, skąd my mamy wiedzieć, gdzie TY umieściłeś baner zrobiony we Flashu, bo przecież nie my go tam umieściliśmy, ani na pewno nie autor templatki!

Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: to puste miejsce w templatce to miejsce na moduł. Tylko Ty tam nie umieściłeś żadnego modułu. Nie chciałbym po raz kolejny powtarzać tej odpowiedzi.
A jeśli, w co nie wierzę, autor szablonu zostawił to miejsce puste, to daj sobie spokój z tą templatką, bo z tego co piszesz wynika, że nie poradzisz z jej ewentualną modyfikacją


Na marginesie: co to za parametr w znaczniku a:&Target