PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwany plugin



behemot.76
28-08-2010, 23:27
Witam.
Poszukuje plugina. Jego zadanie wyjasnie ponizej:
Jest sobie lista rozwijalna z miastami - wchodze na miasto Warszawa i na stronie mam artykuly, galerie, cokolwiek po lewej menu a po prawej ankiety, itd oraz mam opcje glosuj na warszawe/glosuj na miasto (mozna tylko na miasto, w którym sie jest). Po prawej zas stronie pojawial by sie ranking 3 lub 5 miast na ktorych najwiecej oddano oglosow (min oddanych glosow to 100 lub 1000) i byloby 5 kolorowych pionowych slupkow na ktorych bylyby nazwy, np: Poznan, Warszawa, Torun, Swinoujscie, Gdansk.
Ktos wie jak takie cos zrobic w joomla i za pomoca jakich komponentow/modulow?

A drugie pytanie - czy w PhocaGallery niezarejestrowany uzytkownik moze dodawac zdjecia z poziomu Frontend User Control Panel. Sa tylko trzy opcje, ktorzy maja dostep do uploadu: Admin, Registered User, Nobody. Kiedys jeszcze byl Guest. Uzywam wersji 2.7.4. Dokumentacja ani forum phocagallery nie pomogla.
Za pomoc bede wdzieczny.

PeFik
29-08-2010, 13:17
1) raczej komponentu niż dodatku, woli ścisłości - sugeruje sprawdzić komercyjny -> JReviews

2) Na pewno może komercyjny Datso Gallery (współpracuje z CB i JomSocial), zrobiłem spolszczenie do najnowszej wersji, jakbyś chciał.

p.s.
Tylko nie marudź że szukałeś darmowych, bo wstyd.

behemot.76
29-08-2010, 20:18
W gre jak najbardziej wchodza komercyjne moduły - bo z darmowych nic wartego uwagi nie znalazlem :) Do tej pory za kazdy nawet darmowy robilem donate w wysokosci 10EURO.
Oczywiscie pod warunkiem ze komponent byl wart instalacji i uzywania. Tak wiec o kase tu nie chodzi. Raczej o funkcjonalnosc.
Co do Datso Gallery - przejrze i po spolszczenie jakby co sie zglosze :)
Do tej pory jesli chodzi o galerie uzywalem Phoca Gallery bo zdawała egzamin. Stara wersja miala mozliwosc dodawania zdjec przez Admina, Registered User, Guest i Nobody. W najnowszej - 2.7.4 nie ma opcji Guest - a na forum Phoca gallery jak do tej pory nie doczekałem sie pomocy.
Dzieki za info i pomoc.
Pozdrawiam