PDA

Zobacz pełną wersję : Czy opłaca się ten szablon kupować czy lepiej jeszcze poszukać?



Thunderbird
29-08-2010, 20:10
Witam, znalazłem szablon który mi odpowiada, kosztuje 27 euro. I teraz pytanie do Was czy lepiej szukać czegoś dalej w darmowych szablonach, czy kupować to.

http://joomla153.atict.com/index.php?mod_change_template_48=ict_wondela&&template=ict_wondela

Po prostu ten szablon jest dopracowany a ja nie wiem czego mogę się spodziewać po darmowych pooglądałem ich trochę, ale żaden nie przypadł do gustu.

Pozdrawiam!

trzepiz
29-08-2010, 20:34
Za ten szablon 27 eurasów ?. Powiem szczerze - szukaj darmowego albo innego... za 19 - 30 $ znajdziesz "wypasiony" szablon. Trochę przesadzili z ceną za to co pokazujesz w linku.

pyziak
29-08-2010, 21:12
@trzepiz nie rozumiem twego podejścia , rozumiem że robisz taniej takie ? wygląd graficzny nie świadczy o cenie, @Thunderbird na czym się zastanawiać skoro jak sam pisałeś że Ci odpowiada to co tu szukać ?, chcesz kupić za 5 Eur ?, co to jest 27 Eur ? dobra ( średniej klasy) Whiskey ? , a ile kosztuje twoja godzina pracy (szukania darmowego) ?

Robster
30-08-2010, 06:53
Ja się mimo wszystko zgadzam z @trzepiz. Widziałem dużo ładniejsze szablony za free. Co prawda oceniam tylko stronę wizualną, chodź ciężko znaleźć jakieś moduły czy dodatki które wywindowałyby tak cenę :/
@pyziak 27€ to nie jest majątek, ale przy tak dużej konkurencji trzeba się czymś wyróżnić. Oczywiście to moje zdanie, a gdyby jakiś projekt strasznie mi się podobał, to zapłaciłbym za niego nie zastanawiając się czy gdzieś kupię taniej, ale ten szablon jest zwyczajnie "nieładny".

trzepiz
30-08-2010, 08:49
kupuję szablony za 15 i za 50 dolarów .. Powiem szczerze, że cena czasem nie jest wyznacznikiem ale jeśli mamy do czynienia z prostym szablonem, za który ktoś chce prawie 30 euro - to warto się zastanowić. Pamiętajcie, że nie kupujecie ego szablonu na wyłączność, dlatego stwierdzenie

@pyziak : rozumiem że robisz taniej takie ?
nie ma uzasadnienia.

Szablon za który bierzemy "większe" pieniądze jest robiony pod klienta i dla klienta - wg. jego życzeń. Jest on (powinien być) dość unikatowym projektem i za to właśnie klient płaci. Porównywanie masowej sprzedaży z pracą na zlecenie klienta mija się z celem.

pyziak
30-08-2010, 09:22
@Robster ale ten szablon jest zwyczajnie "nieładny". o gustach się nie dyskutuje , znam takich to im się nie podoba Mercedes S-class i takie jest ich prawo, ale to nie znaczy że jest zły.

@trzepiz no widocznie mamy inne podejście do 30 euro , bo ciekawe ile czasu trzeba poświęcić na znalezienie darmowego ile godzin/dni ? - zakładając że ten pasuje szukającemu idealnie :), czyli spełnia jego wymagania. Mój syn , który ma 18 lat, postanowił popracować na wakacje i robił na budowie zamiatał styropian więc się nie przemęczał dostawał 10 zł/h x10 h = 100zl /4 = 25 euro :)

trzepiz
30-08-2010, 09:30
bo ciekawe ile czasu trzeba poświęcić na znalezienie darmowego ile godzin/dni ?

hymmmm .. teraz mnie trochę zdziwiłeś. Wyszukiwarka szablonów (http://www.bestofjoomla.com/component/option,com_bestoftemplate/Itemid,46/)


dostawał 10 zł/h x10 h = 100zl /4 = 25 euro
weź pod uwagę, że nie wszyscy zarabiają 10zł/h

PS: Zaznaczam, że ja nie mówię o tym czy szablon jest drogi czy nie. Mówię tylko, że prawie 30euro można wydać zdecydowanie lepiej i korzystniej.

pyziak
30-08-2010, 09:36
:) przejrzałem te szablony z linku (oczywiście pobieżnie ) i ? i nie znalazłem takiego :) zainteresowany napisał, że mu TEN odpowiada :)

soory jest taki ;]
http://www.bestofjoomla.com/component/option,com_bestoftemplate/task,detail/Itemid,46/id,3645/
i jest tańszy :)
pjo_etolila

Total:€26.99EUR

trzepiz
30-08-2010, 09:39
soory jest taki ;]

zajęło ci to niecałe 6 minut :)

Temat zamykam.