PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuły na stronie głównej - podział niższych na dwie sekcje



ppawlo
29-08-2010, 22:40
Witam, jestem nowym użytkownikiem tej aplikacji. Naprawdę świetna sprawa. Mam jednak problem. Chcę zrobić tak, aby na stronie głównej wszystkie artykuły były takie jak ten pierwszy. Niestety drugi i trzeci są podzielone na połowę ramki tej co artykuł pierwszy. Ja chciałbym aby każdy następny artykuł był poniżej i nie wiem gdzie znaleźć tą opcję - wydaje mi się, że już wszystko sprawdziłem.

Czy wiecie jak to zmienić? Dzięki
Paweł

moje
29-08-2010, 22:45
Nie sprawdzałeś wszystkiego, na wiki.joomla.pl trzeba zajrzeć i czytać ( ze zrozumieniem!). Jest coś takiego jak ustawienia łącza, tam są ustawienia dotyczące wyświetlania.

ppawlo
29-08-2010, 22:51
Dziękuję. Zaraz sprawdzę. Testuję sobie taki szablon http://ppawlo.home.pl/autoinstalator/joomla1/ - niestety jak klikam niektóre linki z Latest News lub Popular to całe te moduły znikają (Popular, Latest News). Czy to błąd tego szablonu, czy mogę coś zrobić aby one nigdy nie znikały?

Dzięki
Pozdrawiam
Paweł

moje
29-08-2010, 22:56
Jak już pisałem wcześniej trzeba wejść na wiki.joomla.pl i czytać (w Twoim przypadku wszystko pokolei). Bo nie znasz podstawowych ustawień modułów.

ppawlo
29-08-2010, 23:07
Ok, dzięki. Pytanie tylko czy to wina szablonu, czy da się to w joomala ustawić. Pytam, bo szkoda mi czasu na prostą stronę. Przeczytanie tej dokumentacji zajmie mi tydzień. Oczywiście zrobię to, ale sprawa jest prosta. Czytałem to z tymi łączami i nie jest to zbyt jasne :-(.
Paweł

---------- Post dodany o 22:07 ---------- Poprzedni post był o 21:58 ----------

No to sobie z popular już poradziłem, dzięki. Pozostają te linki :-(.

Bazyl
29-08-2010, 23:34
Każda pozycja menu ma parametry, które możesz zmieniać. Tam znajdziesz ustawienia.
Moduły są przypisane do pozycji menu i nie muszą wyświatlać się na wszystkich stronach.