PDA

Zobacz pełną wersję : Gotowa strona i pytanie o komponent badz jakis pomysl na zakladke na stronie



fredy1
31-08-2010, 12:07
mam gotowa stronke. wszystko dziala
wymyslilem sobie zakladke "X"
i chcialbym zeby kazdy kto wchodzi na strone kliknal sobie w ta zakladke "X"
i po kliknieciu zeby strona prosila go o rejestracje po gotowej rejestracji uzytkownik bedzie juz aktywny w tej zakladce "x" i bedzie mogl w niej dodawac tekst


czyli poprostu zeby mogl dodawac swoj tekst cos ala komentarze do artykulow.
ale zeby mial dostep po uprzednim zarejestrowaniu. tylko i wylacznie do tej zakladki i do niczego innego

prosilbym o pomoc jak to ugryzc i jakim komponentem jezeli jest to mozilwe

pyziak
31-08-2010, 16:49
żadnym komponentem, zakładke X ustawić w ustawieniach tylko dla zarejestrowanych

fredy1
31-08-2010, 17:06
no to lapie ale jak ograniczyc konto rejestracyjne jaki status nadac rejestrowanym uzytkownikom? zeby nie mogli mi nic zmajstrowac oprocz zakladki X dla zarejestrowanych.
no i jakies male forum bym tam musial wstawic? czy jak to zrobic zeby mogli sobie tam wpisywac jakies tematy? pyziak pomozesz podpowiesz wiecej? :)

pyziak
31-08-2010, 17:27
nie wiem o co ci chodzi ? . Użytkownik zarejestrowany nie ma uprawnień do niczego prócz dostępu do miejsc tylko dla zarejestrowanych i/lub pisania komentarzy jeżeli taki komponent istnieje. Powiedz co chcesz zrobić bo nie jasno piszesz co ma być w zakładce X , jeżeli chcesz żeby mogli sobie coś pisać to możesz użyć shoutbox'a, lub co tam chcesz

fredy1
31-08-2010, 18:38
juz mowie kolego co chce.
chcialbym zakladke "propozycje przypiewek" (klub kibica) zeby uzytkownik mogl w tej zakladcedodawac przypiewki piosenek kibicowskich i npwchodze ja chce dodac przypiewke tomusze sie zalogowac a uprzednio zarejetrowac i ja dodaje jakis tekst. za chwile wchodzisz ty i tez rejestrujesz sie logujesz i dodajesz inna przyspiewke. zeby byly 1 pod druga i autor przypiewki cos ala np system komentarzy pod artykulem. cos takiego chce zrobic :)

a co do shoutboxa to mam juz go na stronie ale sluzy do innych celow - swoja droga nie mam w nim polskich znakow. nie wiem dlaczego shoutbox 1.3