PDA

Zobacz pełną wersję : Subskrypcja artykułów



Sotev
31-08-2010, 15:14
Witam. Czy istnieje jakis komponent dzieki któremu na mojej stronie bedą pojawiac się automatycznie nowe artykuły np. z oneta, wp itp.? Slyszałem cos o lettermanie ale to chyba wysyła jakies e-maile? Jeśli on jest od tego to proszę o jakąs instrukcje jak z niego korzystac, zainstalowałem go i co dalej?

Jestem początkujący w joomla wiec wybaczcie za takie głupie pytania:zagubiony:

PeFik
31-08-2010, 18:24
Ponieważ na głupie pytania są na ogół głupie odpowiedzi, dam ci radę.

a) dodawaj własne treści wtedy nikt ci nie podeślę na e-maila Rachunku, za publikowanie a dokładnie skopiowanie cudzych treści. To tak samo jakbyś przepisał książkę. Np. Gazeta Prawna bardzo pilnuje i parę osób już dostało wezwanie do zapłaty, poczytaj sobie na necie. Osobiście też bym na ich miejscu tak robił.:P

b) jeśli już koniecznie musisz to możesz publikować na swojej stronie RSS z cudzych stron.
Rzuć okiem na mój artykuł: http://blog.elimu.pl/4166-automatyczne-artykuly-z-rss/

c) czasami np. money.pl ma dział (patrz dolne menu) dla webmasterów, gdzie dają gotowe moduły, które wyświetlają zajawki artykułów.

tomsson
31-08-2010, 20:40
mozna jeszcze publikowac códze arty ale trzeba miec na to zgode wlasciciela publikacji