PDA

Zobacz pełną wersję : VirtueMart - ustawienia



hazael
21-12-2005, 19:03
Wykonuje w tej chwili serwis internetowy, który zajmuje się turystyką i szukam sensownego komponentu, który najlepiej mógłby pasować do wystawiania swoich ofert wycieczkowych i realizacji (bezpiecznych) zamówień.

Na razie nic sensownego nie znalazłem i spróbowałem od biedy wykorzystać do tego sklep VirtueMart. Jednak mam pewien problem, ponieważ nie wiem jak ustawić, aby móc zamawiać oferty bez konieczności przedpłaty (karty kredytowe itp), wybierania spedytorów (wysyłka pocztowa) i innych tego typu zbędnych wynalazków. Zależy mi głownie na tym, aby to była tylko forma rezerwacji na zasadzie umowy.

Joomla User
21-12-2005, 19:13
Zobacz dyskusję pod http://forum.joomla.pl/forum/showthread.php?t=299. Można wykorzystać do takiej rezerwacji formularze, albo przerobić sklep EZStore.

zwiastun
22-12-2005, 02:11
Raczej polecam komponent akoReservation, EzStore się do tego niezbyt nadaje, virtMarkt równiez nie

hazael
22-12-2005, 11:48
Znalazłem ten AKReservations i ku memu zdziwieniu - całkiem niezły kombajn :) Troche sie w tym gubie, ale zapowiada sie ciekawie. Nie moge tam tylko znaleźć mozliwosci wstawiania fotek z opisem, ale coś sie wykombinuje. W każdym razie dzięki za info :)