PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do Admina



muba
11-09-2006, 11:13
mam takie pytanie czy Pan Szanowny Admin :) moglby dac mi swojego maila bo mam do nie go pytanie ktore chcialbym zadac po za forum prosil bym o przeslanie mi odpowiedzi na maila muba@szkola-linuxa.com

marco
11-09-2006, 13:13
a kolega nie wie co to są prywatne wiadomości na forum ?

muba
11-09-2006, 13:31
No tak sorrki ale jestem ostatno tak zapracowany ze nie mysle i chcialem wyslac maila do admina i dostalem komunikat:
Wybrany użytkownik (admin) nie życzy sobie otrzymywać maili. Jeżeli chcesz wysłać do niego wiadomość skontaktuj się z administratorem (http://www.forum.joomla.pl/forum/sendmessage.php).

zrozumcie nawal pracy dyplomowej :)

zwiastun
11-09-2006, 14:58
Czy to nie dość jasne?
Do kontaktów z administratorami służą PW.
W tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz. Nawet na wiadomość wysłaną prywatnie możesz nie otrzymać żadnej reakcji, bo to, że wypada odpowiedzieć, to jedno, a to, że czasem nie wypada pytać, to drugie. Jeśli np. ja dostaję pytania, które powinny być zadane na forum, to bywa, że nie reaguję na nie w ogóle. Prosta zasada: szanujmy się.

Tym bardziej nikt nie ma ani obowiązku dawać Ci swój adres poczty elektronicznej. Administratorzy również takiego obowiązku nie mają. Kontakt z serwisem i z administratorami jest przecież zapewniony choćby przez formularz kontaktowy na stronie głównej.

Wybacz też, ale nas niezbyt interesuje, czy jesteś zapracowany, czy nie - to Twój problem. Ty masz interes, a nie ktoś, do kogo chcesz napisać.

Zresztą, co ja tu tłumaczę i po co. Przecież to oczywiste, podstawowe zasady kontaktów międzyludzkich.

Od stawiania pytań, problemów jest forum. Od kontaktów indywidualnych PW. A każdy ma prawo chronić się przed zawracaniem mu głowy!

Jesteś nowy na forum i już masz problemy, z którymi musisz do Admina na prywatnego maila? Nie przesadzasz?

muba
11-09-2006, 15:09
wiez co napisales:
"Jesteś nowy na forum i już masz problemy, z którymi musisz do Admina na prywatnego maila? Nie przesadzasz?"
jakie to ma znaczenie czy jestem nowy moge chyba miec sprawe do Amina nie wydaje ci sie? czy to cos zlego. Moze torche wiecej serdecznosci !!!!

zwiastun
11-09-2006, 15:28
A może Mistrzu więcej grzeczności i kultury?
Wiem, co napisałem.

Również otrzymuję na PW i konto elektroniczne pytania osób nowych, które należy zadać na forum. Bywają dni, że i 20 takich wiadomości. Sądzisz, że mój czas czy czas innych administratorów jest nic nie wart? Że to drobiazg?
Tylko nie odpowiadaj za chwilę, że ktoś Ci coś odmawia poświęcenia swojego czasu! Bo 20x1minuta tylko to jest 20 minut - dodaj do tego odpisanie każdemu, otrzymasz godzinę, której czasem wymagają niefrasobliwi użytkownicy!

Sprawa do Admina to znaczy, że znasz Admina, a jak znasz, to gdzie problem? Jak nie znasz, to skąd wiesz, że to sprawa do Admina?
Jeśli dostajesz info, że ktoś sobie nie życzy z Tobą gadać via poczta elektroniczna, to co tu jest do rozumienia? I czemu ma służyć wypisywanie postu, że ktoś sobie nie życzy?