PDA

Zobacz pełną wersję : Jak edytować pasek kategorii sortowania artykułów?



mass221
02-09-2010, 14:02
Witam!

Mam 15 lat i jestem tu nowy. Z joomla pracuje od niedawna, ale już i tak sporo się nauczyłem (nie dawno nawet nie miałem pojęcia, że takie coś jak joomla istnieje:) )

Tworzę stronkę naszego lokalnego klubu sportowego. Chciałbym się dowiedzieć jak zmienić standardową belkę sortowania artykułów? Link do zdjęcia poniżej:

2941

Konkretnie chodzi mi o to jak zamienić np "tytuł artykułu" na np. "spotkania", "autor" na "datę spotkania". Chciałbym też dodać "ilość punktów" i "datę następnego spotkania"

Jak coś takiego zrobić, bo już nie mam pomysłów.

Z góry dziękuję za pomoc

mass221
02-09-2010, 14:10
zapomniałem dodać, że pomimo mojego wieku już coś "kumam" i każda wasza rada będzie przeze mnie sprawdzana w miarę moich możliwości

Jola
03-09-2010, 00:28
Witam,
Tytuł artykułu, Autor, Odsłony to wartości pobierane z bazy danych. Dotyczą każdego artykułu.
Gdyby spotkania, data spotkania, ilość punktów, data następnego spotkania była zapisywana w ten sposób, nie byłoby z wyświetleniem ich większego problemu.
Ponieważ tak się nie dzieje, podejrzewam, że będziesz miał problem.

mass221
03-09-2010, 11:09
OK, dziękuję za odpowiedź. No cóż, będę szukał innej możliwości jak to zrobić.

---------- Post dodany o 09:09 ---------- Poprzedni post był o 07:18 ----------

A jeszcze tak zapytam, bo poprzeglądałem różne fora internetowe. Czy jak zainstaluje moduł virtuemart to będę miał możliwość stworzenia sobie takich kategorii? Z tego co czytałem to ludzie używają tego to tworzenia sklepów internetowych, ale przecież nie muszę niczego sprzedawać a jedynie chcę mieć kategorie, wg których będzie można sobie sortować mecze np. wg daty lub uzyskanych po meczu punktów.

dkint
03-09-2010, 11:18
Witam

Mass221 a nie lepiej pobawić się jakimś komponentem tematycznym np tym ? http://extensions.joomla.org/extensions/sports-a-games/sports/4738, na pierwszy rzut oka spełnia Twoje wszystkie wymagania ...

pozdrawiam
Krzysiek

mass221
03-09-2010, 11:35
dkint dzięki, to jest to, czego szukałem