PDA

Zobacz pełną wersję : DOCman CATegorie Składnia



rikiicsd
02-09-2010, 22:22
Witam joomlowicze,

Mam pytanie dotyczace componentu docman i ktoregos z dodatkow np ComAsCon lub Component Include Plugin,

W docmanie mam dwie kategorie dla dokumentow, np E-booki i Materiały filmowe

czy da sie wstawić w artykuł (używając ktoregoś z wyżej wymienionych dodatków) component docmana ale tak zeby wyswietlal tylko wybrana kategorie,

czyli zeby w danym artkule wyskoczyl docman tylko wyswietlający kategorie E-Booki

pewnie caly problem lezy w skladni (np {comascon}option=com_yourComponent&Itemid=50{/comascon}) i tym jakie parametry wpisac, a z tym u mnie ciezko

dajcie znac, POZDRAWIAM!!!!!!

pyziak
02-09-2010, 22:44
możesz użyć modułu mod_docman_catdown (DOCman Category) i za pomocą tego modułu wyświetlić tylko daną kategorię a moduł możesz umieścić w dowolnym artykule za pomocą polecenia
{loadposition}

rikiicsd
02-09-2010, 22:54
hmmm ;)

Racja!!! widzisz..wyplynal totalny brak wiedzy o docmanie, ze ma takie sprytne moduly ;) Dziękuję ci serdecznie, tak zrobie. juz glowa bolala od tego. A tak z glupiej ludzkiej ciekawosci...orientujesz czy daloby rade jakos ta skladnia sie pobawic zeby miec podobny efekt?

pyziak
02-09-2010, 22:56
A tak z glupiej ludzkiej ciekawosci...orientujesz czy daloby rade jakos ta skladnia sie pobawic zeby miec podobny efekt? nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi ? jaki efekt ? podobny do czego ?

rikiicsd
02-09-2010, 23:01
heheh :) czy uzywając tych pluginow (np. Component As Content) i formulujac odpiwednio skladnie . tez da sie wstawic w artykul tylko wybrana kategorie docmana ;)

ale to mowie tak tylko z ciekawosci,

bo robie teraz twoim rozwiazaniem ;)

pozdro

pyziak
02-09-2010, 23:06
Component As Content nie używałem nigdy tego nawet do testów, także nie mam pojęcia