PDA

Zobacz pełną wersję : SOBI2 jak dodać wpis bez tytułu



skorpio3
08-09-2010, 12:19
Witam

Tworzę katalog firm w SOBI2 i chciałbym aby niektóre wpisy nie posiadały "Tytułu" albo "Tytuł" nie był linkiem do szczegółowego opisu. W moim katalogu firm będą się znajdowały takie wypisy w których niekiedy będzie tylko Nazwa firmy, adres i krótki opis a wszystko to można umieścić w V-Card. W szczególowym opisie nie będzie nic więcej więc nie chciałbym zmuszać użytkowników do niepotrzebnego klikania jeśli nic więcej mają tam nie zobaczyć.

Siedze nad tym juz kilka dni przejrzałem wiele wpisów na różnych forach (tych angielskojęzycznych też) i niestety nic podobnego nie mogę znaleźć. Może znajdzie się ktoś kto poratuje.

Pozdrawiam
skorpio3

EkleErs
08-09-2010, 12:51
zrob moze checkbox "pokazac widok szczegolowy"
a w v-card sprawdzc czy user to zaznaczyl jak nie to nie wyswietlaj <?php echo $title; ?>

skorpio3
08-09-2010, 17:13
Wyglada to na dobry pomysł. W v-card zamieniem linijkę
<?php echo $title; ?> na
<?php if ($field_checkbox=1) {echo $title; }?>
tyle tylko że gdy ustawiam $field_checkbox=1 to wyświetla tytuł dla wszystkich wpisów a gdy zmienię $field_checkbox=0 to nie wyświetla przy żadnym.

Dodam tylko, że niektóre wpisy mają zaznaczone to pole a inne nie. Wg mnie powinno działać ale niestety nic z tego. Może źle posłużyłem się php.

EkleErs
08-09-2010, 17:35
zobacz czy aby napewno $field_checkbox zwraca 1 / 0
i nie
$field_checkbox=1
tylkoo
$field_checkbox == 1

---------- Post dodany o 15:35 ---------- Poprzedni post był o 15:20 ----------

Tak powinno smigac

<?php
if (substr($fieldsFormatted[field_checkbox], -10, 3) == 'Tak' ){ echo $title; } ?>

skorpio3
08-09-2010, 19:27
Działa bez zarzutu.
Wielkie dzięki EkleErs o to właśnie chodziło :)