PDA

Zobacz pełną wersję : Menu główne - nie wyświetla się.



dejfmms
08-09-2010, 12:45
Witam!
Jestem nowym użytkownikiem Joomla! i mam pytanie. Otóż nie wyświetla mi się menu jak na załączonym obrazku, tylko boczne. Wiem, że było wiele takich wpisów, ale nic nie znalazłem poza sposobem przeniesienia manu na górę (super sprawa, napewno będę korzystał), ale chciałbym, aby menu wyświetlało się w ten własnie sposób (po najechaniu buttony zmieniaja kolor). PS. Szablon zrobiony w Artisteer 2.3.0.
Albo jeśli będzie z tym za duży problem to może podpowiecie jak zmienić wielkość czcionki w menu przeniesionym do góry i jakieś efekty jak dodać np zmiana koloru po najechaniu itp.
Zależy mi jednak na rozwiązaniu pierwszego problemu.
Pozdrawiam, dejfmms.

PS. Zainstalowałem inny szablon ściągnięty ze strony z szablonami do Joomla! z górnym menu też i też się nie wyświetla:/

pyziak
08-09-2010, 16:51
przede wszystkim link do strony , po za tym zapoznać się z podstawami na www.wiki.joomla.pl nauczyć się korzystać z wyszukiwarek a po tym już myślę że nie będziesz zadawał takich prostych pytań :)

Jeey
08-09-2010, 19:02
Możliwe, że dane moduł menu masz ustawiony z boku, a nie na pozycji, która jest dla górnego menu. W celu sprawdzenia tego wejdz www.adrestwojejstrony.pl/?tp=1 i zobacz jak się nazywa pozycja pod górnym menu. I później z panelu administratora przenieś moduł menu na tę pozycję.

dejfmms
08-09-2010, 19:59
Dzięki wszystkim za podpowiedzi, pyziak thx za motywację, Jeey dzięki za link na sprawdzenie pozycji menu, reszta to chyba pytanie na forum Artisteer. Pewnie będę miał jeszcze pytania, ale obiecuję, że najsampierw przeszukam wiki.joomla.pl :)
Pozdrawiam i 3majcie qciuki za początkującego ;)

PS. Nie napisałem, że podpowiedzi oczywiście pomogły:) Dzięki !!

Teraz 3majcie qciuki ;)