PDA

Zobacz pełną wersję : Rozwiązanie sklepowe



skrzypol
08-09-2010, 19:45
Poszukuję bardziej sposobu/rozwiązania:

czy istnieje możliwość wykorzystania istniejących komponentów sklepowych pod joomlę (np. VirtueMart) tak, aby użytkownicy po odpowiedniej rejestracji mogliby prowadzić jakby własny sklep? W sensie takie zagnieżdżone sklepy, coś na zasadzie tego: www.sklepy24h.pl.

Czy jeśli nie jest to możliwe to czy ktoś ma może jakis pomysł jak technicznie wykonać coś takiego? :)

Z góry dziękuję za pomoc

pyziak
08-09-2010, 22:23
pod Joomla nie spotkałem się z takim rozwiązaniem, ale możesz zainstalować tyle Joomla w podkatalogach (razem z np. VM) ile będzie miał użytkowników i każdy będzie miał swój :) a zarządzać możesz tym czymś do Multisite

PeFik
09-09-2010, 00:50
skoro nie ma gotowca, proponuje napisać specyfikacje i poszukać wykonawcy, niekoniecznie pod J!, sądzę że budżet na to masz.

skrzypol
09-09-2010, 11:32
Wstępną specyfikację mam,budżet na razie znam tylko przybliżony, mam jednak świadomość, że jedna osoba raczej się takiego zlecenia nie podejmie, bo to za dużo jak na jednosobowy projekt (szczególnie, że w planach jest jeszcze jeden element, który też jest bardzo rozbudowany).

Może ktoś dysponuje odpowiednią grupą i chciałby się podjąć zlecenia, lub zna grupę warta polecenia...? Mile widziana wstępna wycena systemu (oczywiście mam świadomość, że to spore widełki na razie będą, zależy mi na określeniu jakiegoś minimum/maximum)

PeFik
09-09-2010, 11:54
Nie chce wyręczać moderatora, ale @skrzypol - od tego jest dział
Zlecę, kupię, odstąpię... (http://forum.joomla.pl/forumdisplay.php?27-Zlec%C4%99-kupi%C4%99-odst%C4%85pi%C4%99...)

pyziak
09-09-2010, 13:42
@skrzypol niejednokrotnie jedna osoba, kryje za sobą sztab ludzi, ilość osób nie ma wpływu na jakość usługi, ale jak już napiszesz w odpowiednim dziale to sobie jakoś będziesz weryfikował fachowców :)

@Pefik Ja niestety nie moderuję tego działu, więc nie mam jak przenieść