PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyświetlaniem.



Kyosti_Paavali
09-09-2010, 19:43
Witam. Mam zrobiony skrypt połączony z joomla. Gdy użytkownik jest zarejestrowany widać skrypt gdy nie nie widac i wszystko ok. Problem pojawia sie, że nie każdemu to działa. Wiecie co może być tego przyczyną? Skrypt wkleiłem metodą wpinacza. Proszę o pomoc.

dkint
09-09-2010, 23:16
Witam

Z cyklu co autor miał na myśli - "widać skrypt, gdy nie nie widac i wszystko ok", może gdybyś po Polsku napisał ktoś, by Cię zrozumiał ... gdybyś przeczytał jeszcze regulamin i podał więcej informacji to prawie jestem przekonany, że w przeciągu kilku godzin miałbyś co najmniej pięć odpowiedzi z czego 2 na pewno pomocne ...


pozdrawiam
Krzysiek

Robster
09-09-2010, 23:25
Piękny rodzynek do pamiętnika :) Widać wszystko było opisywane w emocjach, a wtedy o błąd nie trudno.

Kyosti_Paavali
10-09-2010, 20:02
hehehhe. Ok przepraszam postaram się napisać ładniej.

Mam skrypt zrobiony na podstronie wstawiony za pomocą opcji "wpinacz". Skrypt wyświetla się tylko go użytkownik się zaloguje i wtedy może z niego w pełni korzystać. Niestety nie działa to każdemu użytkownikowi. Niektórzy gdy się zalogują nie widzą skryptu tzn on zachowuje się tak jak użytkownik nie był by zalogowany. Mam nadzieję, że napisałem to jakoś bardziej czytelnie. Pozdrawiam.

dkint
10-09-2010, 20:09
Witam

Wpinaczem ? ale jaki skrypt, co on ma robić ?, wpinacz raczej służy do wyświetlania obcej zawartości w ramce i nijak się ma do api Joomla ... nie wiem co dokładnie ten skrypt ma robić - nie napisałeś tego ale medoda "zaincludowania" go do Joomla tak na pierwszy rzut oka mi nie pasuje - spróbuj może tego ... http://extensions.joomla.org/extensions/edition/custom-code-in-content/60 (jeśli Cię dobrze zrozumiałem) ...

pozdrawiam
Krzysiek

Kyosti_Paavali
11-09-2010, 13:12
Sposób dobry niestety troche nawala..
Może zna ktoś inny ?

alex51
11-09-2010, 14:44
Przeszukaj forum pod kątem hasła "JInclude". Być może ten dodatek okaże się pomocny, bo służy do osadzania różnych skryptów w Joomla!.

Kyosti_Paavali
13-09-2010, 23:45
Dkint jednak Twój sposób dał radę. Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Temat do zamknięcia.