PDA

Zobacz pełną wersję : edytor jce po wstawieniu kodu flasha zamienia go na span - dziala ok na superadminie



tom3cz3k
10-09-2010, 10:28
Witam,
mam mały problem z edytorem JCE. Mianowicie, gdy edytuję artykuł z prawami superadministratora i dorzucę w jego kodzie wstawkę HTML flasha (object, param) to zapisuje się poprawnie. Lecz gdy chcę to samo zrobić z niższymi prawami (administrator, operator) to nagle wycina 'object', a 'param' zamienia na 'span'.

Czy ktoś się z czymś takim spotkał? Może ktoś ma pomysł jak to ugryźć, żeby działało poprawnie dla wszystkich grup użytkowników?

Dylek
10-09-2010, 12:49
A konfiguracja komponentu JCE i ustawienia profili dla grup?

tom3cz3k
10-09-2010, 13:22
Wchodzę sobie w dodatki i wyszukuję edytor JCE, otwieram go, po prawej stronie mam menu: 'Ustawienia dodatku', a tam:
All Editor Parameters are set in the JCE Configuration and JCE Group Manager (oba linki prowadzą do tego samego adresu: /administrator/index.php?option=com_jce&task=config)

Gdy próbuję wejść do konfiguracji to wychodzi mi do ekranu głównego zaplecza z komunikatem:
"Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny."

Myślałem, że to wina tej wersji joomli, ale zainstalowałem sobie czystą wersję i mam to samo.


---------------Edit-----------------
Ok, nie zauważyłem, że miałem komponent JCE wyłączony. Wszedłem w ustawienia i wyłączyłem czyszczenie przy starcie oraz ustawiłem w grupach elementy rozszerzające na (object i param), lecz przy zapisie nadal zamienia je na SPAN. Nie wiem czemu. I robi to dla każdego innego użytkownika niż superadmina.

amju
16-09-2010, 18:41
W podstawowym edytorze z niższymi prawami też wycina i zamienia.:hmm: