PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria poszukiwana



BeataLagocka
10-09-2010, 13:23
Witajcie.
Przeszukalam bardzo duzo dodatkow do Joomla, galerii zdjec, ale nie moge znalezc czegos podobnego do: http://joannastanko.com/polski/index.html (chodzi o miniaturki niekadrowane z lewej, zdjecie aktualne na srodku i miejsce na opis zdjecia - na gorze lub na dole).

Czy ktos widzial cos podobnego?

VSIG i SIG, MorfeoShow, PhocaGallery itp - te najpopularniejsze przejrzalam, nie zaspokajaja moich potrzeb

Morfeoshow jeszcze bylaby dobra, ale nie moge ustawic miniaturek z lewej i opis jakos dziwnie pojawia sie pod miniaturkami a nie pod zdjeciem

z gory dzieki!
pozdrawiam

PeFik
10-09-2010, 20:25
Powiem tak, skoro nie ma, znaczy że trzeba wybrać jakiś komponent do galerii np. DatsoGallery - wziąść na warszat i poprzerabiać w kodzie, aby dopasować do słusznego wyglądu.

p.s.
Pod linkiem który podałaś widzę tylko 2 zdjęcia ?

dkint
10-09-2010, 20:40
Witam

Pefik u mnie adblock przyblokował, więc u Ciebie pewnie też, po dodaniu strony do wyłączeń adblocka widać menu po lewej ...

pozdrawiam
Krzysiek

PeFik
10-09-2010, 20:44
a duck, faktycznie... ale od razu rodzi się pytanie ilu osobom dzieje się tak samo i po 2-3 sekundach uciekają z www, oj webmasterzy oj...

przy okazji owo menu, o zgrozo iframe

trzepiz
10-09-2010, 20:49
OT: niedawno pisałem o adblock jak mi chował moduł logowania. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem adblocka

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Jdwind
10-09-2010, 23:24
A ja jestem jego zadeklarowanym popieraczem :) Nie wyobrażam sobie przeglądania internetu bez niego. Michał, wszystko (albo raczej dużo) zależy od filtra, jaki masz zaimportowany do blokowania. Osobiście zawsze ładuję TEN (http://www.jurek6.republika.pl/adblockplus.txt) (nigdy nie subskrybuję tego oferowanego po instalacji AdBlocka) i nie mam z nim problemów.

PeFik
11-09-2010, 10:21
a fakt faktem, każdy webmaster nim puści swoje "dziecko" w świat powinien sprawdzić co domyślnie Adblocker blokuje, aby potem strona nie była pusta. Przy okazji dodam, iż zawsze ale to zawsze bedą blokowane obrazki (a więc i banery) z domyślnego folderu gdzie joomla trzyma banery, a który ma nazwę "banners" - wiadomo

Jdwind
11-09-2010, 14:31
Dokładnie, a ostatnio widziałem stronkę "bez nagłówka", z ciekawości wyłączyłem blokowanie na niej, żeby zobaczyć (jak myślałem) header we Flashu. a tam zwyczajny obrazek, który nazywał się "banner.png". Div chyba też miał id "banner".