PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Media Manager po przeniesieniu strony



kilab
10-09-2010, 14:36
Witam, mam taki problem ze swoją stroną, że nie mogę nic wgrać na serwer poprzez Media Manager w panelu. Problem ten objawia się w taki sposób, że po wybraniu pliku z dysku i kliknięciu 'Rozpocznij wczytywanie' po dość długim czasie, ~2 minuty moim oczom ukazuje się błąd przeglądarki, w przypadku Chrome:

Strona internetowa jest niedostępna.

Strona internetowa pod adresem http://abc.pl/administrator/index.php?option=com_media&task=file.upload&tmpl=component&d2e1fe606d94fa02bae6c63a231ba2cf=qlfasbgiuna6odarq pd5gnq6f2&5b816540d1b255f64b70d943ee789a1b=1 może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.

Więcej informacji na temat tego błędu
Poniżej wyświetlono oryginalny komunikat o błędzie

Błąd 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Nieznany błąd.

Tak samo jest w przypadku wgrywania załączników. Pomyślałem, że problemem mogą być źle ustawione uprawnienia do katalogów uploadu więc poleciłem ich zmianę administratorowi serwera, oznajmił, że zmienił je i powinno być dobrze. Tak jednak, jak widzicie nie jest. Plik, który próbuję wgrywać mieści się w granicach limitu i ma odpowiednie rozszerzenie. Próbowałem na różnych komputerach z różnymi adresami i IPS. Kieruję do was pytanie. Czym to może być spowodowane? W jaki sposób można to naprawić?

Strona została przeniesiona z serwera tymczasowego, na którym wszystko działa, upload również. Wersja 1.5.15.

trzepiz
10-09-2010, 19:18
Czy po przeniesieniu strony zostały wprowadzone odpowiednie zmiany w pliki configuration.php ?

kilab
12-09-2010, 17:45
Czy po przeniesieniu strony zostały wprowadzone odpowiednie zmiany w pliki configuration.php ?

Oczywiście, zmiany w pliku configuration.php zostały wprowadzone.

PeFik
12-09-2010, 20:48
a czym i jak przenosiłeś stronę www z serwera A do B ?

kilab
13-09-2010, 11:55
Na nowym serwerze zainstalowałem czystą wersję Joomla, żeby uniknąć problemów z plikiem konfiguracji. Przekopiowałem go na dysk, wgrałem pliki ze starego serwera na nowy, baza tak samo, eksport na starym serwerze i import na nowym. Obie instalacji były tej samej wersji.