PDA

Zobacz pełną wersję : Foka widok w Kategori



mjmartino
10-09-2010, 20:16
Hej ;)
Bo już wyrwałem wszystkie włosy ... ;o
Jak wyłączyć widok ładowanego obrazu po wejściu do kategorii (jak nazywa się zacna opcja) da się z poziomu preferencji ? czy trzeba wyciąć z widoku...
Tak by były widoczne tylko miniatury po wejściu w kategorie.

seba.adm
10-09-2010, 20:43
Phoca -> Preferencje -> i zaraz na początku, zakładka: Styl wyświetlania kategorii -> i z rozwijanej listy: Kategorie bez obrazów
Czy o taki widok pytasz ?

mjmartino
10-09-2010, 21:40
Phoca -> Preferencje -> i zaraz na początku, zakładka: Styl wyświetlania kategorii -> i z rozwijanej listy: Kategorie bez obrazów
Czy o taki widok pytasz ?
Nie nie no co ty ;o ;D

o coś takiego mi chodzi ;D
3027


Dla przykładu
http://www.phoca.cz/demo/gallery-categories

Zobacz jak wchodzisz w kategorie masz tylko thumby ;)
A u mnie ładuje pierwszą fote ... której ja nieche chce mieć tylko po kliknięciu na thumba aby się ładowały w slimboxie czy tam innym ;)
Gdzie zaznaczyć odznaczyć zmienić aby mi tego nie ładowała foka...

seba.adm
10-09-2010, 21:46
To zobacz jeszcze w ustawieniach Widoku pojedynczej kategorii -> i tam opcja: Miniatura obrazu wizytówką kategorii ustawiona na "Nie"

mjmartino
10-09-2010, 21:51
Mam ustawione na NIE ;) to nie ta opcja jakiś inne typy ;D
Coś czuje że nie obejdzie się bez ingerencji w kod ;)

mjmartino
12-09-2010, 09:38
Problem rozwiązany!
Jest opcja by to wyłączyć... trzeba pogratulować tłumaczącemu!
Ustawienia przełącznika obrazów -> Podmiana obrazów Opis brzmi tak: Włącz lub wyłącz sposób podmiany obrazów
Opis tej opcji mówi bardzo dużo.....
Działa w ten sposób że po najechaniu na miniaturę wyświetla obraz większy o zdefiniowanych rozmiarach przez nas. (zasada działania mouseonover nie działa na wszystkich przeglądarkach poprawnie)
Tak więc ustawienie opcji na NIE powoduje zaprzestanie wyświetlania obrazów po wejściu w kategorie oraz wyłącza efekt mouseonover.