PDA

Zobacz pełną wersję : Virtuemart- dodanie pewnej zmiennej



plol123
11-09-2010, 19:57
Witam nie mam pojęcia jak wstawić pewną zmienną pod warunkiem że o to mi chodzi.
Otóż robię sklep internetowy na bazie virtuemart'a wszystko już ustawiłem i w ogóle.
Problem mam w wyborem płatności przy wykonywaniu zlecenia a konkretnie tylko z opcją "PRZELEW"

Otóż gdy zrobiłem to po swojemu. Powiedzmy że normalnie robimy zamówienie przechodzimy kolejno kroki: Adres wysyłki, metody wysyłki, metody płatności i na końcu przechodzimy do 4 kroku potwierdzenie zamówienia. I tutaj jezeli wybierzemy płatność przelewem pokazują się dane do przelewu. W takiej formie:



Dane do przelewu:
Nr konta: 32 2130 0004 2001 0354 6652 0001.
Nazwa odbiorcy: Bragga wear
Adres odbiorcy: Kompasowa
kod pocztowy, miejscowość: 03-982, Warszawa
Tytuł przelewu: Tutaj ma się pokazywać nr aktualnie zrobionego zlecenia zamiast tekstu
No i właśnie co zrobić żeby w powyższym okienku w tytule przelewu zamiast tekstu pokazywał się nr aktualnie zrobionego zamówienia ?

Sam nie jestem w stanie tego zrobić, pewnie trzeba będzie się odnosić do bazy danych a na pewno skorzystać z php o którym nie mam pojęcia. POniżej zamieszczam kod okienka z danymi przelewu jak będzie ktoś chętny to może zamienić to na kod php lub chociażby dać mi jakieś rady


<div style="width: auto; height: auto; padding: 12px; background: url('templates/bragga/images/background-prod.png');"><b style="text-align: left; color: #fff; font-size:23px; font-weight: bold; letter-spacing: -1px;">Dane do przelewu:</b><br>
<div style="text-align: left; font-size:15px;">
<b>Nr konta:</b> 32 2130 0004 2001 0354 6652 0001. <br>
<b>Nazwa odbiorcy:</b> Bragga wear <br>
<b>Adres odbiorcy:</b> Kompasowa <br>
<b>kod pocztowy, miejscowość:</b> 03-982, Warszawa <br>
<b>Tytuł przelewu:</b> <u style="color: #fff; letter-spacing: -1px;">Tutaj ma być zmienna czyli ma się pokazywać nr tego zlecenia</u> <br>
</div></div>Link i login do podglądu, proszę sobie zrealizować zamówienie wybierając przelew, żeby zobaczyć jak to wygląda później usunę zamówienie
http://test.adrian.koblak.pl/
login i hasło takie same: kuba098

Jeśli nie będzie chętnych do pomocy proszę pisać na PW ceny za wykonanie mi tego.