PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuły wyświetlają się 'obok' strony



tomeq
15-09-2010, 09:01
Dlaczego treści artykułów wyświetlają się jakby obok strony:
http://bip.bytomodrzanski.pl/index.php/soectwa
Radzę sobie wstawiając w edytorze html na początku treści artykułu znaczniki akapitu
<p></p>, ale chyba nie o to chodzi.

Pytanie dodatkowe: jak zrobić, żeby pod każdym artykułem nie pojawiały się linki do innych artykułów i 'następna - poprzednia'?

Joomla! 1.5.16 Stable, szablon: JA_Purity

ps. stronka 'ander konstrakszyn'

PeFik
15-09-2010, 09:11
2) doczytać wiki.joomla.pl lub książkę o Joomla! do końca! a tak serio -> wyedytować tą (solectwa) pozycje menu - i w parametrach wyłączyć - jest po polsku.
przy okazji popraw alias!
3) actualization do 1.5.20 zalecana!!

p.s.
Jesteś informatykiem na bytomodrzanski.pl ? czy się dopiero uczysz, jak nim być?

tomeq
15-09-2010, 09:20
2) doczytać wiki.joomla.pl lub książkę o Joomla! do końca! a tak serio -> wyedytować tą (solectwa) pozycje menu - i w parametrach wyłączyć - jest po polsku.
przy okazji popraw alias!
3) actualization do 1.5.20 zalecana!!

p.s.
Jesteś informatykiem na bytomodrzanski.pl ? czy się dopiero uczysz, jak nim być?

A na główne pytanie wątku coś poradzisz, czy też do książki odeślesz:P:up:?
p.s. Tak, staram się administrować tą (i innymi) stroną.
Człowiek całe życie się uczy, a na studiach to raczej o cms-ie jakos za dużo (czytaj: wcale) nie było..

EkleErs
15-09-2010, 10:19
.article-content {clear:both;}

PeFik
15-09-2010, 13:26
o widzę, że wspólnymi siłami się udało BIP-a naprawić.... przy okazji poszukaj na forum + na moim blogu info, co i jak potrzebujesz, aby BIP byl BIP-em. Tak masz racje w szkołach sporadycznie uczy się CMS, więcej uwagi jak już poświęca się HTMl+CSS, co też nie jest głupie. Bo podstawy to podstawy.

tomeq
15-09-2010, 14:36
o widzę, że wspólnymi siłami się udało BIP-a naprawić....

No niestety nie bardzo. To, że dobrze to efekt uboczny przeniesienia modułu 'nowiny' z dołu strony na górę.

A Twój blog trafiłem już dosyć dawno temu, ale sił i chęci do zabrania się do tego brakowało.
Dzięki za pomoc.