PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości "dogrywania " nowych plików do galerii



irek1022
13-09-2006, 20:58
Witam
Nie mogę "dogrywać " nowych plików do istniejących galerii.
Wie ktoś o co chodzi?.
Po zapisaniu galeri i uploudzie katalogi zamykają się na amen.
Próbowałem ręcznie zmieniać chmody ale lipa.
We wcześniejszych wersjach było ok.A teraz jakieś zabezpieczenie jest czy jak?.Bo wg.mojej kalkulacji wychodzi na to że galerię trzeba wywalić ,potem utworzyć nową i wgrać.U mnie to nie wchodzi w grę ,gdyż każda galeria jest indeksowana w wyszukiwarkach,i nie może być usuwana.
W innym dziale padła sugestia żebym skorzystał z joomla explorer,i pliki wgrywał ręcznie.Jak ktoś korzysta z zoom galery to wie że to bez sensu.A ten joomla explorer to jeszcze większa porażka.
Ma ktoś pomysł jak rozwikłać problem??
Pozdrawiam

rad_torun
13-09-2006, 22:03
u mnie dogrywanie zdjęć bangla bez zarzutu, spróbuj ustawić RG_EMULATION na ON w pliku globals.php .. nie probowalem na ustawieniu OFF, ale na ON dziala :) Mialem w jedenj z galerii kilkanascie plikow i dogralem jeszcze jeden, czyli dziala :)

A uzywasz RC1 czy RC2? (bo ja RC2)

irek1022
13-09-2006, 22:19
Jakie RC1?

rad_torun
13-09-2006, 23:07
no mam na myśli wersję galerii, ja używam tej pobranej z www.zoomfactory... z oznaczeniami zoom_251rc2_wk31b i jak narazie wszystko na niej działa, poza polskimi znakami w opisach i nazwach kategorii...

irek1022
14-09-2006, 10:30
Witam
niestety,ustawienia o których mówisz mam tak jak ty,a ponowny upload istniejących galerii jest niemożliwy.A może to nie "zasługa " ZOOM GALERY tylko Joomli?
Pozdrawiam