PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.6 - kiedy ?



maxym
15-09-2010, 20:24
Czy wiadomo może kiedy m/w będzie ostateczna wersja joomla 1.6 ?

KYCu
15-09-2010, 20:26
Dlaczego pytasz? piekarnik źle piecze?

maxym
15-09-2010, 21:44
pytam z ciekawości ....
... o co chodzi z piekarnikiem ?

a_m
15-09-2010, 21:49
... o co chodzi z piekarnikiem ? żeby się nie pierniczyło

maxym
15-09-2010, 21:56
przepraszam ale w dalszym ciągu nie wiem co masz na myśli.

KYCu
15-09-2010, 21:58
O Joomla! 1.5 też tak wypytywałeś? ;) pojawi się w odpowiednim czasie, pod osłoną nocy.


... o co chodzi z piekarnikiem ?

Najczęściej jest tak, że jeżeli źle piecze to ciastka z zakalcem wychodzą, które raczej nie smakują, prawda? ;) :up:

zwiastun
16-09-2010, 01:42
"Piekarnik źle piecze" - inna wersja przysłowia "Pali się? Tu nie piekarnia".
Spieszno Ci do Joomla 1.6? Projektantom też spieszno do wydania stabilnego. Tylko że jeszcze nie wiedzą, kiedy będzie.

PeFik
16-09-2010, 06:47
20 września 2010 - będzie beta nr 10,
następnie albo kolejne bety, albo RC kto wie... czyli najwcześniej pod koniec bieżącego roku należy się spodziewać...

palyga007
16-09-2010, 08:56
Ja obstawiam, że później tak okolice lutego.
O flachę się nie zakładam bo już tutaj jedną przegrałem ;]

mjmartino
16-09-2010, 09:38
Z tego co kiedyś z roadmap było napisane to przełom październik/listopad 2010 ma wyjść RC bardziej stawiam listopad/grudzień poza tym RC będą zapewne w 3 ilościach lub większej Przypuszczam że finalna 1.6 marzec-maj 2011 się ukaże ;)

maxym
16-09-2010, 14:21
O Joomla! 1.5 też tak wypytywałeś? ;) pojawi się w odpowiednim czasie, pod osłoną nocy.
Najczęściej jest tak, że jeżeli źle piecze to ciastka z zakalcem wychodzą, które raczej nie smakują, prawda? ;) :up:
Dziękuje za odpowiedź o co chodzi z tym piekarnikiem bo różne myśli przychodziły mi do głowy np. że rozmawiam z jakimś trolem albo popełniłem jakieś fo pa z pytaniem które jest nie na miejscu.
Odpowiadając na zadane pytanie...
Czy na 1.5 też tak czekałem... nie wiem nie pamiętam - jeśli to takie istotne to postaram sobie przypomnieć....od razu dam znać :)
W każdym razie dziękuje za odpowiedź tym którzy rzeczowo podeszli do pytania, które myślę będzie przydatne w zaznajomieniu się z tematem joomli 1.6...

KYCu
16-09-2010, 14:39
np. że rozmawiam z jakimś trolem

wypraszam sobie!

maxym
16-09-2010, 18:10
Przepraszam że uraziłem Cię moimi domysłami. Tak się jednak stało gdy na zadane przeze mnie pytanie otrzymałem odpowiedzi

Dlaczego pytasz? piekarnik źle piecze?

żeby się nie pierniczyło
Wywołane zostało to zapewne przez moją nieznajomość pojęć ze światka informatycznego jakże nietrafnie skojarzonego z trolerstwem. Być może skłoniło mnie ku temu
np. odpowiadanie pytaniem na pytanie lub odpowiedź nie mająca nic wspólnego z treścią. Bardzo cenie sobie zasadę "milczenie jest złotem" i ludzi którzy ją stosują w momencie gdy nie mają nic sensownego do powiedzenia. Biorąc pod uwagę - późną godzinę o której pisałem posty i brak znajomości wcześniej wymienianych terminów a także osób z którymi mam do czynienia wywołało to taki a nie inny tok myślenia.
Oczywiście moje przeświadczenie że czytam wypowiedzi trolli minęło od razu gdy zobaczyłem że mam przyjemność z MODERATORAMI FORUM JOOMLA.PL.
Przepraszam za moje myśli i podejrzenia i od razu tłumacze że było to jednak moje "fopa" i dodatkowo dodam że joomla 1.5 całkiem dobrze działa a 1.6 nie powinna mnie obchodzić - będzie to będzie....
Jeszcze raz przepraszam jeśli uraziłem....