PDA

Zobacz pełną wersję : Community Builder - problem z templatką



DeZ
16-09-2010, 10:57
Witam.
Ponieważ logowało mi się na stronę sporo dziwnych użytkowników zainstalowałem CB 1.2.3
I generalnie wszystko jest ok do momentu kliknięcia na "Zarejestruj się" lub "Przypomnieć login".
Znika grafika z templatki. Po rejestracji wszystko wraca do normy.
Na innej stronie z tą samą templatką jest ok, podobnie jak włączę standardowe logowanie joomla.

J 1.5.20, CB 1.2.3, templatka AbsoluteRedux zakupiona w JJ

Strona www.wtkkf.pl (http://www.wtkkf.pl)

pozdrawiam

alex51
16-09-2010, 12:37
Chyba nie cała grafika znika a tylko sam banner, znajdujący się w pozycji header. Sprawdź przypisanie menu dla tego modułu, uruchamiającego wyświetlanie logo w pozycji header.

DeZ
16-09-2010, 13:19
Nie sam baner bo brakuje np grafiki i tła w menu po lewej stronie.

alex51
16-09-2010, 13:32
Zgadza się, ale warto sprawdzić to, o czym wcześniej wspomniałem, również w odniesieniu do tych pozycji, które nie są wyświetlane w oknie rejestracji, czyli pozycji breadcrumb, user4 i innych, których mój słaby wzrok nie dojrzał. Istotnym jest jakie są dla tych pozycji modułów przydzielone pozycje menu.

DeZ
16-09-2010, 14:53
Sprawdziłem - moduły są ustawione na "wszystkie". Poza tym gdyby tak nie było to zniknęła by również zawartość a nie tylko tło pod tytułem modułu.

mjmartino
16-09-2010, 19:44
Przypisz na chwile inny szablon a potem z powrotem przepisz ten co masz teraz jako domyślny.

DeZ
16-09-2010, 19:53
Zrobiłem tak wcześniej i bez zmian. Na innej templatce problemu nie ma.
A jest może jakiś inny dodatek ? Mi chodzi jedynie o autoryzację nowego użytkownika przez admina żeby się tak z "automatu" nie dopisywali.

mjmartino
16-09-2010, 20:05
Hmm jquery.. z nią może być problem...
Wyrzuć tą belkę u góry ze zmianami kolorów powiększaniem czcionki itp.
Wówczas sprawdź czy ładuje się templatka w rejestracji.

Drugi problem może to Ci spasuje ;)
http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/authentication/9007