PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent anonse towarzyskie szukam



owen315
16-09-2010, 20:40
Witam,

Poszukuję komponentu do joomla umożliwiającego prowadzenie anonsów towarzyskich.
Wymagania to możliwy podział na : kobiety, mężczyzny i ewentualnie jakaś jeszcze jedna kategoria, i w każdej z powyższych podział wg miast.( Czyli możliwy był by podział na swego rodzaju sekcje i kategorie,podkategorie )

Może być to dowolny komponent ogłoszeniowy który spełni takie wymagania. Może być to płatny komponent, zależy mi na tym żeby był dobry.

Pozdrawiam, owen315

pyziak
16-09-2010, 20:55
Sobi ?

owen315
16-09-2010, 21:39
Jeśli chodzi o Sobi to pasowałby... SobiPro, którego de facto jeszcze nie ma.
Chyba ze ja nie do końca potrafię wykorzystać Sobi2. Jeśli przyjmę że kategorie to poszczególne miasta ( musi być menu z miastami do wyboru załączone jako moduł ) to potrzebowałbym dodatkowego szczebla, tzn np Ogłoszenia Pań -> i tutaj miasta jako kategorie, Ogłoszenia Panów -> miasta jako kategorie ... a sobi2 pozwala jedynie na dodanie kategorii w jednej sekcji. Nie mogę także przyjąć takiego rozwiązania jak np kategoria miasto -> podkategoria kobieta/mężczyna. Musze mieć możliwość w menu wyboru : anonse kobiet i wtedy pojawiają mi się anonse tylko kobiet plus lista miast w module i analogicznie z mężczyznami i innymi sekcjami.

Mogę się mylić, ale na tą chwilę nie potrafię oprzeć tego na sobi.

Pozdrawiam

PeFik
16-09-2010, 21:55
a możne sięgnąć po inny CMS, niż koniecznie wszystko czasem na siłę robić na Joomla! ? Mam jeden skrypt na oku, ale kosztuje $99 więc pewnie powiesz, no way.

owen315
16-09-2010, 22:00
Nie upieram się przy Joomla, jeśli to skrypt specjalnie pod anonse to nawet i lepiej, wyślij mi info o nim na priv.

PeFik
16-09-2010, 22:06
gotowiec - nazywa się vldPersonals , strona sklepu --> http://www.vldpersonals.com/purchase/

jedyne $99 + spolszczenie w cenie

owen315
17-09-2010, 17:24
Skrypt sam w sobie bardzo fajny i w rozsądnej cenie, jednak nie spełnia moich wymagań... ja potrzebuje mieć możliwość, w lewej kolumnie dać moduł z listą miast.. a w górnym menu : Kobiety, mężczyźni itd podałbym adres serwisu na którym jest to podobnie zrealizowane ale nie chce robić reklamy..

Szukam nadal ...

Ps. Jestem w stanie zapłacić taką , bądź podobną cenę za skrypt który będzie odpowiedni.. może być jednocześnie dużo mniej rozbudowany niż vldPersonals, gdyż nie potrzebuję wielu funkcji jakie posiada, natomiast zależy mi na wyżej opisanych.