PDA

Zobacz pełną wersję : takie bledy po migracji akeba?



andre123
17-09-2010, 12:40
Witam,
mam takie bledy po migracji przez Akeeba i kickstart.
pierwsza rzecz jaka zauwazylem to po wgraniu backupu okazalo sie ze nie ma wogole skopiowanych komponentow. dodalem je wiec strona glowna sie wyswietlila ale na gorze strony widnieja takie bledy:



Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/***/domains/***/public_html/restauracja/configuration.php:1) in /home/***/domains/***/public_html/restauracja/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/***/domains/***/public_html/restauracja/configuration.php:1) in /home/***/domains/***/public_html/restauracja/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/***/domains/***/public_html/restauracja/configuration.php:1) in /home/***/domains/***/public_html/restauracja/libraries/joomla/session/session.php on line 426
dodam ze klikajac na jakis link na stronei glownej otrzymuje komunikat ze dana strona nie istnieje.

prosze o pomoc co moze byc przyczyna tego?

czesto pisze sie w rozwiazaniach problemu, ze trzeba miec plik /TMP, oczywiscie mam, i sciezka do niego tez jest podana wlasciwa.

Prosze o pomoc jesli ktos juz tego doswiadczyl :)

pozdr,

palyga007
17-09-2010, 12:53
Doświadczyły tego setki użytkowników.
Ty nie zadałeś sobie trudu doświadczenia korzystania z forumowej szukajki.

Poprawka:
Sorki chory jestem i troszkę nie zajarzyłem początku

Co do komunikatów to są to standardowe komunikaty wyrzucane przez Joomla! po edycji pliku configuration.php przy pomocy np. Notatnika czyli programów wpisujacych BOM na początku pliku.
Co do komponentów pewności nie mam. Może powtórz operację

Pozdrawiam