PDA

Zobacz pełną wersję : DataLife 8.5 do Joomla.



Tripix
18-09-2010, 17:04
Witam czy jest możliwa Migracja z DLE 8.5 do Joomla???.
Sami użydkownicy ( reszte przeboleje [i tak szybko przekopiowanie artykułow pójdzie z 4tysiącami userów Online/16k] xD)

Sama baza " users ";]

Edit:
albo jakiś konwerter

dkint
18-09-2010, 17:18
Witam

Konwertera raczej nie znajdziesz (przyznaje, że długo Google nie męczyłem), ale zawsze możesz zlecić napisanie takiego ... alternatywa to eksport ze stary bazy phpMyAdminem, trochę zabawy w Excelu i powiedzmy w notepad++ i sam sobie stworzysz zapytanie sql, które ci powstawia użytkowników w tabele Joomla

pozdrawiam
Krzysiek

Tripix
18-09-2010, 17:44
no.. właśnie pozmieniałem w Navicacie nazwy tabel i zawartość Pewnych tabel.
i wrzuciłem bazę jako jos_users... xD
i w Panel Administracji -> Użytkownicy
Widzi 19 Użytkowników mimo że jest (1 strona z 631 )
Czego nie poprawiłem :> ???
Dlaczego mi ich nie widzisz :> :(

dkint
18-09-2010, 18:42
Witam

Użytkownicy w Joomla to nie tylko tabela users ...

pozdrawiam
Krzysiek

Tripix
19-09-2010, 02:01
mogłeś odrazu napisać jaka to też tabela a nie nabijasz posty -.- ...

dkint
19-09-2010, 05:16
Witam

Mogłeś się wysilić i sam poszukać a nie wypisywać bzdury o nabijaniu postów, gdybym chciał sobie nabijać posty miałbym ich kilka razy więcej ...

_core_acl_aro
_core_acl_groups_aro_map

pozdrawiam
Krzysiek

Tripix
19-09-2010, 10:17
Jesteś bezczelny ...
Siedzi godzinami kombinująć jak przenieśc 12tysięcy użydkowników ... 300 musze wklepywać ręcznie ..
W tym momencie stwierdzam że joomla jest do d... .. skoto 3x musze przerabiać główną bazę..... . O M G.....

Pobawię się w PHP-Fusion -.- , tam 100% jest 1 Tabela z userami a nie 3 czy bóg wie ile

trzepiz
19-09-2010, 21:59
Jesteś bezczelny ...

a Ty leniwy - bo wszystko o przenoszeniu użytkowników jest opisane (wystarczy poszukać)


Siedzi godzinami

j.w - miałbyś odpowiedź w 5 min. - ale Ci się nie chciało


W tym momencie stwierdzam że joomla jest do d....

Każdy ma prawo do swojego zdania. Muszę jednak nadmienić, że Twoja opinia wynika z niewiedzy.


Pobawię się w PHP-Fusion

życzymy udanej zabawy.

PS: przy okazji otrzymujesz "ostrzeżenie" za bycie najzwyklejszym chamem ...Temat zamykam.