PDA

Zobacz pełną wersję : Nie widać modułów menu przy oglądaniu wyników sondy



kadkarol
19-09-2010, 19:49
Mam następujący problem. Na stronie mam 5 modułów menu w pozycji left. W pozycji right mam między innymi standardowy moduł do sondy. Wszystko było w porządku, dopóki w opcjach "Przypisanie menu" nie ograniczyłem ich do określonych pozycji. Ograniczenie działa jak trzeba, jeśli jednak kliknę na wyniki sondy lub głosuj, to pojawia się diagram sondy, ale brak jest modułów menu-a więc nie można nawigować po stronie. Wyjściem jest kliknięcie "wstecz" w przeglądarce, co nie jest zbyt eleganckie. Dodam, że w ustawieniach modułu sondy mam ustawioną widoczność do wszystkich pozycji menu.

a_m
19-09-2010, 19:54
utwórz menu, którego nie musisz publikować a w nim łącze do wyników sodny; potem przypisz również do tej pozycji moduły jakie mają się wyświetlać

kadkarol
20-09-2010, 11:55
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem. Zrobiłem tak. Utworzyłem nowe menu. Dodałem do niego moduł menu, a do niego przypisałem wyniki sondy. Moduł pojawił się na stronie. Po kliknięciu na wyniki pojawiają się wyniki, ale również brak jest modułów menu. To samo dzieje się zresztą po kliknięciu "Głosuj"-menu też znika