PDA

Zobacz pełną wersję : Ukrycie ikon drukuj, pdf i głosowania tylko w zajawce



bartoszmachnik
19-09-2010, 21:53
Witam. Potrzebuje usunąć wyświetlanie np ikony drukuj, pdf oraz oceny artykułu (korzystam z VOTItaly) w zajawce. Tzn. mają się one wyświetlać w pełnym widoku artykułu ale nie na liście artykułów już nie. Czy ma ktoś jakiś pomysł? Bardzo proszę o pomoc bo na razie nie widzę możliwości.

Pawełek
20-09-2010, 00:06
Proponuje użyć techniki template override http://wiki.joomla.pl/index.php/Beez/Nadpisywanie_szablonem

Jola
20-09-2010, 02:47
Witam,
ukrycie głosowania dla dodatku VOTItaly polega na zmianie w pliku ji_votitaly.php linia ok. 32 u mnie jest:

if ($params->get( 'show_vote' ) && !$params->get( 'popup' )) {
na:

if ($params->get( 'show_vote' ) && !$params->get( 'popup' ) && !$row->fulltext || $row->fulltext && JRequest::getVar('view')== 'article') {
Efekt jest taki, że ocenianie jest na stronie przegląd artykułów tylko wówczas kiedy składa się z samej zajawki.
Jeśli jest odnośnik typu "Czytaj więcej" już nie. :)

bartoszmachnik
20-09-2010, 08:58
Super. Dziękuję bardzo za pomoc, bardzo mi pomogliście. Do ukrycia głosowania brakowało mi właśnie tych warunków na "pełną treść artykułu".
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.



PS.
Dla osób szukających rozwiązania na ten sam problem podpowiem że wyświetlanie drukowania znalazłem w pliku: /components/com_content/helpers/icon.php zamieniłem fragment:


return JHTML::_('link', JRoute::_($url), $text, $attribs);

na


if (JRequest::getVar('view')== 'article') {
return JHTML::_('link', JRoute::_($url), $text, $attribs);
}