PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z permalink



CaRgO24
20-09-2010, 04:25
Witam wszystkich,

bardzo proszę o pomoc w naprawieniu właściwie nie błędu lecz niedogodności, a mianowicie:
Posiadam własny serwer, a na tym serwerze kilka stron w joomla i chciałbym, aby w pasku postępu na samym dole nie było widać www.mojastrona.pl/strony/hosting/jakasstrona tylko adres strony którą użytkownik aktualnie odwiedza. To samo jest w przypadku permalinku do filmu w jomsocial zamiast jakasstrona.pl/adresdofilmu widać www.mojastrona.pl/strony/hosting/jakasstrona/adresdofilmu ;/

Bardzo proszę o pomoc.

Bazyl
20-09-2010, 08:24
Hej,

Należy w panelu hostingodawcy lub na serwerze tak ustawić domenę, by wskazywała na katalog z J!
Poszukaj w pomocy hostingu

CaRgO24
20-09-2010, 15:24
Tak mam ustawione bo jeżeli tak by nie było to po wpisaniu domeny moja strona nie wyświetlała by się, a zależy mi na tym żeby joomla nie widziała struktury katalogów jako mojserwer.pl/inne_portale/hosting/mojastrona.pl/index.php tylko mojastrona.pl/index.php jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o odpowiedź.

Bazyl
20-09-2010, 15:26
Hej,

Odpowiedź masz wyżej. ;)
Zadzwoń do hostingodawcy, niech Ci wyjaśni co i jak...

CaRgO24
20-09-2010, 16:16
Dzięki wielkie za pomoc ale proszę czytać uważnie i ze zrozumieniem. To jest mój serwer a nie żadnego hostingodawcy więc co ja powinienem zrobić w takim wypadku?