PDA

Zobacz pełną wersję : Odinstalować Joomle



krecik
15-09-2006, 10:16
Czy idzie odinstalować Joomle? Chodzi mi o to, żeby miejsce na serwerze było całkowicie oczyszczone z jakichkolwiek składników Joomli, tak jak to było przed zakładaniem joomli.
Później jeszcze raz wgram Joomle bo narazie się bawiłem i testowałem różne komponenty i przez to trochę "nabaganiłem".

josh
15-09-2006, 10:43
kasujesz wszystkie pliki z serwera, dodatkowo usuwasz baze danych i nie masz Joomli

pozdr

maximodo
09-01-2010, 19:36
Mi to nie zadziałało ;/
Skasowałem pliki z serwera, usunąłem bazę danych - następnie wgrałem ponownie pliki żeby przeprowadzić nową instalację.
Niestety Joomla jest jakby już zainstalowana - a ja chce od początku przeprowadzić instalację, bo skopałem sprawę z menu i źle mi się wyświetla ;/

Musiałem znowu usunąć katalog instalacyjny, a wtedy pojawił mi się taki komunikat:

jtablesession::Store Failed
DB function failed with error number 1146
Table 'medpol.jos_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`clie nt_id` ) VALUES ( 'c614bcce1e16e737a283804dabc463d0','1263062337','' ,'0','1','0' )

zwiastun
09-01-2010, 20:04
Co Ci nie zadziałało? To co zrobiłeś, czy to, co miałeś zrobić?
Bład, o którym piszesz objaśniany na forum co najmniej kilka razy, a pytanie o niego usunięte co najmniej ze 100 razy!

maximodo
09-01-2010, 20:08
ok już znalazłem błąd - miałem plik configuration.php skopiowany do katalogu z "instalką" joomla więc też go ponownie kopiowałem na serwer i to powodowało błąd - właśnie miałem kasować swojego posta, ale nie zdążyłem ;/
ps. tutaj chyba nie można kasować swoich postów ;/ więc ktoś może to zrobić za mnie, bo niepotrzebnie wprowadziłem chaos do tego tematu ;/