PDA

Zobacz pełną wersję : Articles Anywhere - zmiana stylu.



Berdyczoow
23-09-2010, 16:51
Witam.

Zainstalowałem Articles Anywhere. Jak zlikwidować styl narzucany przez ten moduł?

Dziękuję.

a_m
23-09-2010, 17:00
rozszerzenie nie ma własnego arkusza stylów

---------
firebug (http://getfirebug.com/) najlepiej podpowie co i gdzie zmienić

Berdyczoow
23-09-2010, 17:17
A może ktoś wie w którym miejscu kodu źródłowego styl jest dołączany? Wystarczy to usunąć. Przeszkadza mi coś takiego w generowanym kodzie strony:

<!-- >>> Articles Anywhere >>> -->Tytuł...<div style="height: 100%; color: #333333; font-family: Tahoma, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 76%; background-image: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-color: #ffffff; line-height: normal; margin: 8px;"> Artykuł... </div><!-- <<< Articles Anywhere <<< -->

A może zna ktoś alternatywę tego modułu? Chcę umieścić artykuł w bocznej szpalcie. Zależy mi aby to był moduł osadzania artykułu, a nie np wstaw kod html, bo stroną będzie zajmować się osoba nie mająca wiedzy informatycznej a artykuł będzie tłumaczony na kilka innych języków.

Robster
23-09-2010, 18:16
Jeśli nie chcesz/nie umiesz usunąć stylów zdefiniowanych w kodzie modułu, wystarczy, że utworzysz tą samą klasę definiującą element który chcesz zmienić, w swoim pliku CSS templarki i dodasz do niej dyrektywę !important.

Przykładowo:

.column {
color: #000000 !important;
}

Gorzej jeśli nie jest zdefiniowany identyfikator dla danego elementu.

Berdyczoow
23-09-2010, 18:56
Dziękuję.

a_m
23-09-2010, 23:25
@Berdyczoow - link do strony możesz podać?

Berdyczoow
24-09-2010, 11:58
Przepraszam za zamieszanie. Znalazłem przyczynę. Nie wiem kiedy taki styl został wpisany podczas edycji artykułu. Jeszcze raz przepraszam.