PDA

Zobacz pełną wersję : Joomleague - zmiana wyglądu



decia
23-09-2010, 16:53
Walczę z tym i nie mogę wywalczyć.
Mam zainstalowaną Joomlę 1.5 i Joomleague 0.93.
Potrzebuję pomocy w postaci ukierunkowania mnie w jakich plikach dokonać zmian i jakich szukać fraz w kodzie.

Chodzi mi o to, że ustawiam datę kolejki (dokładnie zakres dat czyli od-do. Chcę żeby mi się to wyświetlało - i te daty mi się wyświetlają.
Problem występuje dalej
Gdy wprowadzi się w konfiguracji kolejki jakiś mecz i wprowadzi tam datę meczu i godzinę - pokazują się one oprócz w/w dat na stronie.
Ja nie chcę żeby ta data i godzina się wyświetlała. Pokazywanie godziny potrafię wyłączyć w panelu admina.
Jednak jest problem z datą. chcę wyłączyć pokazywanie jej.
Jeśli w ustawianiu kolejki nie wpisze się żadnej daty to na stronie pokazuje się to: -:-
Mógłbym przeboleć pokazywanie się tych znaczków jednak nie jest to takie proste.

Cały komponent wykorzystuję do rozgrywek w turnieju gry multiplayer.
Ustawiam kolejki tak, że np 1 Kolejka jest w terminie 10-10-2010 do 15-10-2010 i nie ustawiam konkretnej daty meczu ponieważ zawodnicy mają w podanym terminie sami umówić się na rozegranie meczu i rozegrać go dowolnie mieszcząc się w ramach kolejki.

Dlaczego nie może być nie wpisana konkretna data?
Nie może być dlatego ponieważ chcę jednocześnie uruchomić Typera i chcę żeby stawianie typów możiwe było tylko przed rozpoczęciem danej kolejki a jest to zintegrowane z datami konkretnych meczy.
Wpadłem na pomysł taki, że po prostu każdemu meczowi przypiszę datę rozpoczęcia kolejki i w ten sposób typer po przekroczeniu tej daty nie pozwoli typować.
I ty powstaje problem ponieważ ta konkretna data jest pokazywana na stronie - co może wprowadzać w błąd uczestników turnieju.

Tyle się napisałem a prościej pokazać na zdjęciu - chodzi mi o to żeby data zaznaczona na czerwono nie była widoczna
3068