PDA

Zobacz pełną wersję : kilka pytań dotyczących praktycznego użycia VM



tomek_k
15-09-2006, 11:56
Witam!!! Kilka pyatń dotyczących praktycznego użycia sklepu...

1. Panel Administratora - obsługą sklepu ma się zajmować niekoniecznie osoba, która ma w ogóle pojęcie na ten temat i czy istnieje jakaś możliwość ograniczenia uprawnień, tak, źeby nie mogła nic zepsuć??? (np. tylko zmiana statusu i wydruki??)

2. Zamówienia telefoniczne i (o zgrozo) listowne - spędza mi to sen z powiek... w sklepie ma istnieć również możliwość zamawiania listownie (z katalogu, gazet, itp.) oraz telefonicznie??? i teraz pytanie, czy istnieje jakaś możliwość zakupów bez logowania???

może ktoś ma jakieś pomysły lub przeszedł juź to???
proszę o pomoc

pozdrawiam
tomek_k

tomek_k
19-09-2006, 14:08
witam potencjalnych czytelników...

otórz, jeżeli na moje pytania szanowne grono użytkowników VM nie zna odpowiedzi, to znaczy, że nawet Bóg jej nie zna...

a więc
ad1.
kupie takiego bambusa/trzcinkę i bedę uczył obsługi zamówień, przy każdym błędzie będe pach po paluchach... stare metody są najlepsze...

ad.2.
wymyśliłem coś takiego: przy zamówieniach listownych za kaźdym razem będzie tworzony nowy użytkownik, który zawsze będzie miał tego samego e-maila i haslo... upierdliwe troche, ale nic innego na razie nie wymyśliłem...
może ktoś by napisał co o tym myśli??? plisss bo w zasadzie utknąłem w ślepym zaułku...
gorzej z zamówieniami telefonicznymi??? czy ktoś oferuje taką moźliwość w swoim sklepie??? bardzo prosz o pomoc...
tomek_k

fanti
19-09-2006, 17:39
Bez logowania to chyba nie. popróbuj z cichym rejestrowaniem w VM.