PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacja mosCE



snowman
22-12-2005, 10:52
witam ..
instalacja samego joomla przebiegla bez cienia kłopotów .. zainstalowalem 1.0.4 Stable .. dołożyłem pliczki jezykowe ... i zabrałem sie do instalowania dodatków .. na pierwszy ogien poszedł bot_mosce103Final_pl_iso.zip i na dzien dobry błąd:


Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 3840 bytes) in /home/snowman/domains/snowman.webs.unitedemailsystems.com/
public_html/site/administrator/includes/menubar.html.php on line 269


:confused: .. jakieś sugestie?

na pewno to nic od strony serwa, bo np. z mambo nie mialem nigdy zadnych problemow .. no chyba ze chcialem wrzucim niekompatybilny z moją wersją mambo dodatek ;)

tak sie cieszyłem na joomle a tu proszz ...

help

stone
22-12-2005, 11:10
Jednak to jest ze strony serwera, przynajmniej blad na to wskaszuje. Nalozaloby zwiekszyc wartosc odpowiedniego parametru w pliku php.ini (juz nie pamietam dokladnie ktorego) odpowiedzialnego za rozmiar pamięci dostęnej dla skryptu. Domyslenie jest to 8M mozna sprubowac z 16M

snowman
22-12-2005, 17:03
ok .. thnx ... ja wlasnie instaluje joomle na innym serwerze .. zobaczymy ... ale fakt moze to byc wina serwa bo cos tam nie tak jest z tymi serwerami bo juz paru userow zglaszalo rozne problemy ktorych nie bylo wczesniej :mad:

jeszcze raz thnx za odpowiedz....

zwiastun
22-12-2005, 17:42
O ustawieniach PHP dla Mambo i Joomla! (http://joomlademo.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=359&Itemid=90)