PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz kontaktowy a serwer w home.pl



pawik
25-09-2010, 12:54
Witam

Mam taka przypadłość na jednym z serwerów w home konto pro że w przypadku korzystania z formularza kontaktowego pokazuje się informacji iż wiadomość została wysłana ale nie dociera ani na wskazany adres, ani kopia wiadomości.
Kontakt powiązany z użytkownikiem
wszystkie pola wypełnione prawidłowo
w konfiguracji kontaktu i użytkownika podany ten sam adres e-mail.

Obsługa poczty Serwer SMTP
Wysyłaj z adresu podany adres (taki sam jak użytkownika)
Nazwa nadawcy Jakaś nazwa
Ścieżka Sendmail /usr/bin/sendmail
Uwierzytelnianie SMTP Tak
Bezpieczeństwo SMTP TSL
Port SMTP 465
Użytkownik SMTP jakisuser
Hasło SMTP **********
Serwer SMTP jakis.home.pl

Testowałem zresztą wszystkie kombinacje ustawień: Sendmail, funkcja pocztowa PHP i serwer SMTP za każdym razem to samo.
Co najgorsze to to iż pojawia mi się to nie tylko na jednej instalacji na tym samym serwerze lecz na 3 wersje systemu joomla różne
1.5.15, 1.5.18 i to ostatnia 1.5.20 we wszystkich to samo.
Może ma ktoś jakiś pomysł ??
Taka sama konfiguracja jak w 1.5.20 chodzi w nazwa.pl działa a tu nic.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

Jola
25-09-2010, 22:30
Witam,
spróbuj ustawić:
Obsługa poczty: Sendmail
Wysyłaj z adresu: aders-poczty@home.pl
......
Uwierzytelnianie SMTP: Nie

XANTIUSZ
21-11-2012, 16:14
Witam ja posiadam identyczny problem, jak pawik, jestem informowany, że wiadomość została wysłana, ale ona nie dochodzi do mojej skrzynki odbiorczej. Hosting posiadam w home.pl, ustawienia konfiguracyjne wpisałem z tego teamtu, jak również z innych stron internerntowych znalezionych w sieci, jednak to nic nie dało. Wersja na której pracuje to:Joomla! 2.5.6 Stable [ Ember ] 19-June-2012 14:00 GMT.

XANTIUSZ
21-11-2012, 19:43
Dodam tylko, że ustawienia, które podał mi konsultant home.pl dał mi następujące ustwaienia, które również nie działają...
Nazwa nadawcy: adres mail , ścieżka nadawcy: /usr/bin/sendmail , uwierzytelnienie smtp TAK , bezpieczeństwo ssl NIE , port smtp 587 użytkownik smtp :pełny adres mail, hasło smtp : hasło do skrzynki, serwer smtp : nazwa domeny, w której działa skrzynka