PDA

Zobacz pełną wersję : Błedy na stronie



hawli
26-09-2010, 11:49
Notice: Undefined index: theme_language_error in /home/.../public_html/forum/Sources/Load.php on line 1580

Notice: Undefined index: lang_character_set in /home/.../public_html/forum/Sources/Load.php on line 1439

Notice: Undefined index: lang_locale in /home/.../public_html/forum/Sources/Subs.php on line 865



przyznam ze sie nie znam i nie wiem co z tym zrobic. Mam zainstalowaną joomle, w menu mam link do forum SMF, ale błedy wyświetlają się na głównej stronie, a zamiast forum otwiera sie pusta strona..

dkint
26-09-2010, 14:42
Witam

Komunikaty błędów wskazują na problem z forum, używasz jakiegoś bridge'a ? patrzyłeś co jest w tych linijkach błędów ? być może musisz aktualizować bridge forum - joomla ... ogólnie za mało danych podałeś do pomocy w rozwiązaniu problemu ...

pozdrawiam
Krzysiek

hawli
27-09-2010, 11:34
no i widze ze pomylilem dzialy bo to joomla 1.0.1 prosze o przeniesienie
Kiedys zainstalowalem 'SMF bridge' ale w sumie nigdy nie działał bo mi nie synchronizował automatycznie userow, trzeba bylo ręcznie. Ale nie jest to chyba kwestia bridge'a bo go usunąłem i ciągle jest to samo, poza tym forum nie ładuje sie w ogóle.

linia 1580

log_error(sprintf($txt['theme_language_error'], $template_name . '.' . $lang)); czyli że coś z plikiem języku szaty graficznej?

linia 1439

$context['character_set'] = empty($modSettings['global_character_set']) ? $txt['lang_character_set'] : $modSettings['global_character_set'];linia 865

if (setlocale(LC_TIME, $txt['lang_locale']))