PDA

Zobacz pełną wersję : Joomgallery - problemy po aktualizacj do wersji 1.5.5.2



Prought
27-09-2010, 13:58
Witam, po zaktualizowaniu Joomgallery z wersji 1.5.0.5 do 1.5.5.2 zamiast nazw kategorii mam tekst:
JGS_GALLERY_IMAGES
JGS_COMMON_HITS_VAR
po wejściu w kategorię pod podpisami podkategorii ten sam tekst, oraz taki sam bajzel w miejscu gdzie powinna być ścieżka i odnośniki do kolejnych stron.
Po aktualizacji miałem komunikaty:
- Please note: Migration of all stored dates was not completed. Please read the update infos below.
- Migrate date columns in #__joomgallery, #__joomgallery_comments and #__joomgallery_nameshields: not completed. Please click here in order to complete this task, but afore ensure that the update was successfull otherwise. If you have a very large gallery it will take some time to complete this task, so please be patient.
Po kliknięciu na here miałem opcje do dokończenia migracji i niby ukończone powodzeniem ale jest jak jest.
W sumie nie wiem czy to nie wina różnicy wersji, więc byłbym wdziędzny za udostępnienie updateów jakie się ukazały między tymi wersjami.

seba.adm
27-09-2010, 15:22
Witam

Problem poruszony był w >>tym temacie (http://forum.joomla.pl/showthread.php?43625-Joomgallery-quot-dziwny-wygl%C4%85d-quot-po-aktualizacj-do-wersji-1.5.5)

Prought
27-09-2010, 16:43
Tak, wiem że był, ale pliki języka nie mają z moim problemem nic wspólnego, spolszczenie wgrane i znowu musze tłumaczyć część rzeczy bo nawet nie przetłumaczyli wyrazów jak Hits=odsłony, czy zdań: Total images in all categories. Z "JGS_GALLERY_IMAGES JGS_COMMON_HITS_VAR " już sobie poradziłem został 2gi problem, z raportu wynika, że są jakieś foldery/pliki osierocone oraz mam komunikaty, że niektóre foldery nie były tworzone przez joomgallery, w związku z tym karze sprawdzić serwer pod kątem hacku, tylko że ja te foldery i zdjęcia ewidentnie robiłem przez JG, udało mi się kilka zdjęć, że tak powiem "odzyskać" są już widoczne w galerii na stronce ale JG nadal piłuje jape że osierocone/uszkodzone. Temu prosiłem, że jeśli ktoś ma starsze update'y to bym mógł sprawdzić wgrywająć je jeden po drugim a nie robiąć skok z 1.5.0.5 do 1.5.5.2. No ale puki co kombinuje, może coś z tego będzie.