PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wstawieniem menu *.swf



Alz
27-09-2010, 20:49
Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie, ale zaryzykuje... Mój problem polega na tym, gdy że wstawiam menu zrobione w programie Flashmenulabs ręcznie do pliku index.php, czyli nie korzystam z żadnych dodatków joomli jeśli chodzi o tworzenie menu, to po prostu ucina mi je z prawej strony o jakieś 50-100 px. Można to podejrzeć pod tym adresem (http://afo.com.pl/slubne/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=73).
Plik flash wstawiam z wygenerowanego przez program kodu:

<!-- Flash Menu Labs – www.flashmenulabs.com -->
<div id="FlashMenuLabs">
You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.</br>
<a href="http://www.adobe.com/go/getflashplayer">Get Flash Player</a>
</div>
<script type="text/javascript">
// <![CDATA[
var so = new SWFObject("menu.swf", "menu", "990", "125", "8", "#000000");
so.addParam("wmode", "transparent");
so.addParam("scale", "noscale");
so.addParam("salign", "TL");
so.write("FlashMenuLabs");
// ]]>
</script>Dodam jeszcze, że już wcześniej korzystałem z tego programu przy starszych wersjach joomli (aktualnie korzystam z wersji 1.5.17) i nigdy nie było takiego problemu.. Z góry dziękuje za pomoc.

docxxx
29-09-2010, 12:13
Kolego, ten pasek wazy chyba z 10 kilogramow. Juz mialem wyjsc z Twojej stronki, ale litosciwie poczekam, az sie zaladuje i zobacze o co kaman.
Nie dziw sie potem, ze nie masz klientow. U mnie na 2mb/s jest do bani, a co maja powiedziec ludzie z mniejszymi predkosciami lub internetem mobilnym?

---------- Post dodany o 12:13 ---------- Poprzedni post był o 12:11 ----------

Ok, zaladowalo sie. Dlaczego miedzy pozycjami w menu jest "plus"? To trzeba dodac do siebie? Skloniles mnie do myslenia, a nie do przegladniecia oferty :(
A jesli chodzi o Twoj problem, to gdzie tu niby jest cos uciete? ;)

a_m
29-09-2010, 12:18
@Alz dla div #menu masz ustawioną szer. 800px - dlatego ucina (swoją drogą, to id masz 2x na stronie, co nie jest poprawne )

pyziak
29-09-2010, 12:26
ten pasek wazy chyba z 10 kilogramow. Waży 20,3 KB (bajtów: 20 821) a nie 10 kilogramów , odnośnie oceny strony proszę się potrzymać jeżeli piszący będzie miał taka wolę to pewnie napisze odpowiedni post.

Alz
01-10-2010, 16:42
a_m, dzięki śliczne za pomoc