PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja artykułów w kategorii - podpinanie CSS



Nifir
29-09-2010, 18:08
Stworzyłem w bocznym menu punkt "struktura" dałem mu typ lista artykułów w kategorii. Wyłączyłem wszystkie znaczniki, tabelki itd. i zostały mi tylko poszczególne artykuły i ich numeracja. Ta ostatnia niestety mi nie odpowiada, mam tam tylko 4 pozycje, więc chciałem numery zamienić na zwykły <ul>. W tym celu próbowałem podpiąć CSS w odpowiednie miejsce. Dodałem w "struktura" -> Paramatry: systemu -> przyrostek klas CSS strony "-struk", a w css:

.table.contentpaneopen, /*wpisywałem je pojedynczo, by sprawdzić które zaskoczy*/
.table.contentpane,
.table.blog
.table.adminform {
bez względu co tu wpisałem na stronie nic nie ulegało zmianie (margin/background/etc)
}

i nic. Próbowałem to obejść i stworzyłem artykuł do którego ręcznie wstawiłem te linki, ale takich miejsc mam na stronie więcej i wolałbym wiedzie co robię źle.

Robster
29-09-2010, 18:16
Witamy na forum :)
Kolega strasznie pojęcia miesza. temat był już poruszany i koleżanka problem rozwiązała, więc i Ty sobie poradzisz: http://forum.joomla.pl/showthread.php?43714-Usuni%C4%99cie-wypunktowania-lub-zrobienie-odst%C4%99pu-mi%C4%99dzy-punktem-a-tekstem

Pozdrawiam

Nifir
29-09-2010, 22:03
Dzięki, o to mi chodziło, ale... jak zmienić te liczby na punkty? :)

Opcja którą podaliście tej dziewczynie dotyczy komórek naprzemiennych i choć daje możliwość edycji, to chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem dla mnie (ani dla niej :) ). Nie wieżę, że nie ma innego sposobu, choć i taki by mnie zadowalał jeżeli uda mi się zmienić te liczby na punkty.