PDA

Zobacz pełną wersję : Core Design Captcha i aiConstactSafe



francisch
30-09-2010, 12:41
Witam,
Szukam rozwiązania, ale nie mogę znaleźć. Na stronie do logowania używam Core Design Captcha, natomiast jako formularza do kontaktu aiContactSafe. I tu pojawia się problem, kiedy w logowaniu jest włączony moduł Core Deisgn Captcha, to wyświetla się suwak do odblokowania, natomiast kiedy klikam na "kontakt" otwiera się formularz i nie widać kodu ochronnego. Po wyłączeniu Core Design Captcha - podczas logowania nie ma suwaka, natomiast w "kontakt" pojawia się kod ochronny. Sprawdzałem, że aiContactSafe ma możliwość wyboru innego silnika captcha. Czy jest możliwe zintegrowanie tego silnika z Core Design Captcha? Bo w tej chwili muszę albo wyłączyć go w logowaniu i korzystać w formularzu "kontakt", albo włączyć i zrezygnować z kodu w formularzu. Nie wiem, czy możliwa jest integracja obu captcha w dwóch miejscach.

seba.adm
30-09-2010, 15:50
Witam

Instalacja tego dodatku: Multiple CAPTCHA (http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/captcha/8070) rozwiązuje ten problem.
Oczywiście w ustawieniach profilu aiContactSafe, Jaki CAPTCHA chcesz stosować: należy wybrać Inny dodatkowy silnik Captcha

Pozdrawiam

francisch
30-09-2010, 15:59
Witam,
problem rozwiązany. Zastosowanie rozwiązania podanego przez seba.adm rozwiązuje problem. Wielkie dzieki....