PDA

Zobacz pełną wersję : Price Format w Annonces



Thunder1000
03-10-2010, 20:09
Witam


Zainstalowałem sobie komponent Annonces1.2.4 i mam mały problem z wyświetlaniem ceny...

wstawiłem testowe ogłoszenie i w miejscu cena pojawia się duży napis PRICE FORMAT... w konfiguracji waluta jest ustawiona jako pln wstawiłem też $ ale nic z tego.

i druga sprawa to taka że nie ma możliwości wstawienia w cenie cyfr po przecinku... jak to zmienić?

Serdecznie dziękuję za pomoc

Pozdrawiam


---------- Post dodany 03-10-2010 o 17:11 ---------- Poprzedni post był 02-10-2010 o 19:56 ----------

Pokombinowałem i z tego kodu


<strong><?php echo sprintf( JText::_('PRICE FORMAT'), str_replace(" ", utf8_encode("\xA0"), number_format($row->prix, 0, '.', ' ')) , $this->parametrage->currency ); ?></strong>

Zrobiłem taki


<strong><?php echo sprintf( str_replace(" ", utf8_encode("\xA0"), number_format($row->prix, 2, ',', ' ')) , $this->parametrage->currency ); ?></strong>


I podobnie w szczegółach

z takiego


<td class="prix"><?php echo sprintf( JText::_('PRICE FORMAT'), number_format($this->annonce->prix, 0, '.', ' ') , $this->parametrage->currency ); ?></td>

Zrobiłem taki


<td class="prix"><?php echo sprintf( number_format($this->annonce->prix, 2, ',', ' ') , $this->parametrage->currency ); ?></td>


Powiedzcie mi czy coś jest nie tak... oczywiście nie wyświetla waluty ale to już mniejszy problem

---------- Post dodany o 19:09 ---------- Poprzedni post był o 17:11 ----------

Znalazłem jeszcze jeden problem do rozwiązania... a mianowicie na stronie cenę widać z dwoma zerami po przecinku, ale na zapleczu w komponencie annonces podczas dodawania ogłoszenia w miejscu cena nie ma możliwości dodania ceny z wartością po przecinku tzn.

w przypadku gdy wpiszę 1050,29 to po kliknięciu zapisz, cena zapisuje się jako 1050...

Jaki plik i jak muszę zmienić aby cena była zapisywana razem z wartością po przecinku w na zapleczu...


Pozdrawiam